| Biby a întrebat:

Am vazut ca la aproape fiecare raspuns de pe site sunt "Nefolositor" si "Stupid" chiar daca raspunsurile sunt foarte bune.Astazi am descoperit cine este cel care da aceste voturi:Biki! Daca va uitati la profilul lui are 1066 de stupid-uri date si 1065 de nefolositor.
http://www.TPU.ro/utilizator/bfss
Cum pot sa-l opresc sau de ce face asta?
P. S:Nu prea ma intereseaza voturile, dar ma cam enerveaza sa vad la fiecare raspuns "Stupid" si "Nefolositor".

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Copil frustrat...
Trimite un mesaj la Contact si poate o mai potolesc adminii!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți să-i scrii pe privat Stelei, adminul site-ului (StelaTPUro).
Succes.
Pa, pa.

neluL
| neluL a răspuns:

Ai dreptate! Acum am vazut si eu! Nu este ceva normal aici pe TPU!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună @Biby! Mai sunt câțiva, dar ignoră-i, fiecare pasăre pe limba ei piere.

| Radioactive a răspuns:

Ua, nu ai idee cat bine le-ai facut unor persoane! Fata e bolnava, credeam ca unii vin pe site numai pentru funde, dar se pare ca ea are un motiv mult mai stupid. Are persoane pe care le urmareste si le da voturile la fiecare raspuns! Are vreo 15 voturi pe minut! Nici nu citeste ce scrie! Da cate 700 de voturi pe zi si sta si la 2 noaptea sa voteze. Dar nici o problema, caci abuzul de voturi se pedepseste. Parca o si vad pe la utilizatori avertizati. Dau poate chiar stersi.

| Radioactive a răspuns:

Biki...ce nume. Tocmai m-am gandit la ceva.winking

| JustMelavJustMe a răspuns:

Mie mi-a dat un folositorbig grin

| PisikaNeagra a răspuns:

Se pare ca nici nu are vreo fundita... Ce trist! Mie imi pare rau pentru ea/el...Se razbuna pe noi pentru nereusitele ei!

| PisikaNeagra a răspuns:

Stii,si Corina are multe rasp d-astea.

| randy34 a răspuns:

V-ati uitat si la intrebarile ei? Cica hei TPU caut pe cineva care sa ma iubeasca. Fata asta e dusaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa intram la profilul ei sa sa-i dam si noi voturi de 'stupid' si 'nefolositor'winkingfeeling beat up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ea îmi dădea mie, lui 7h30, mhn24, ție și altora stupid?
Mulțumesc că ai găsit-o! Chiar eram curioasă. Deși văd că s-a oprit.
Totuși, nu înțeleg care era problema ei cu noi. Plus că scrie într-un hal...