| Adry05 a întrebat:

Am o curiozitate... De fiecare data cand postez un raspuns sau ceva de genul, imi tot baga un set de intrebari enervante : era scris gramatical corect? era la categoria potrivita? etc etc. ma scoate din sarite deja... straight face MAi ca-mi vine sa numai dau nimic. Pot face ceva sa dispara? Sau macar sa apara mai rar? Apare continuuuuuuuuuu I don't want to see

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Acel chestionar apare tuturor userilor seniori, după ce postează un răspuns.
Nu ești obligată să-l completezi. Poți foarte bine să-l ignori, iar răspunsul tău va fi postat oricum.
Numai bine!

| Adry05 explică (pentru Diabolique):

Multumesc Diabolique, am mai incercat sa ignor, am vazut ca-mi apare o "avertizare" sus, si am crezut ca nu este posibil dar vad ca merge. Multumesc!

| Diabolique a răspuns (pentru Adry05):

N-ai pentru ce. Personal, completez chestionarul numai dacă o întrebare nu e la categoria potrivită, în rest nu am treabă cu el.
O zi faină!

4 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Nu ai ce face.....Esti Senior la fel k minehappy

| Adry05 explică (pentru Stassy):

Cu alte cuvinte, e un chin sa fi senior. happy