| SubmarinulMeu a întrebat:

Am o grămadă de conturi suspendate pe TPU. Apărea scris acest profil nu este accesibil utilizatorul fiind suspendat pe termen nedeterminat. De ce apărea așa? Se mai pot desuspenda acele conturi sau rămân suspendate pe durată nedeterminată. De ce am o grămadă de conturi suspendate de către administrator? Trebuie să-mi dea cineva răspunsul.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Doar administratorul TPU poate sa-ti dea un raspuns corect si sigur, asa ca scrie un mesaj din Contact si roaga sa-ti comunice de ce ti-a suspendat conturile.
Ca ipoteza pot sa-ti spun, la modul general, ca este posibil sa-ti fie suspendate pentru nerespectarea regulilor TPU, inclusiv cea care interzice mai multe conturi ale aceluiasi utilizator.
Te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la Intrebari frecvente si poate te lamuresti.

| SubmarinulMeu explică (pentru Ioandelasal):

Și nu o să mai am cont suspendat sau șters?

| Ioandelasal a răspuns (pentru SubmarinulMeu):

N-am de unde sti ce o sa spuna si o sa faca administratorul TPU.
In orice caz nu o sa-ti permita sa ai mai multe conturi, de altfel nici nu inteleg la ce iti folosesc.

| Lup89 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Și se pot debloca acele conturi?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Lup89):

Ti-am spus ca nu stiu ce o sa faca administratorul.
Scrie mesajul si o sa afli.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-ti foloseste la nimic trolling-ul, doar iti pierzi timpul degeaba, ai putea face altceva mai bun, inclusiv sa raspunzi la intrebari.