| CryChristiAN a întrebat:

Am o intrebare: am voie sa elaborez un test de cultura generala ( format din vreo 6 intrebari) pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Teoretic da, numai ai grijă să nu fie confundat cu o temă. Precizează foarte clar la început despre ce este vorba.

| CryChristiAN explică (pentru NOname):

AM elaborat o astfel de intrebare, dar mi s-a sters. Altii elaboreaza intrebari legate de teme si lor nu li se sterg, dar mie da sad.
O sa fiu mai atent pe viitor.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acest test poate fi interpretat pentru educație civică, deci tot școală!
O zi bună.
Pa, pa.

| CryChristiAN explică (pentru Legiuitoarea):

Nu e pentru scoala. Este elaborat de mine. Ai vrea sa-l incerci?smug Sa-mi zici dca vrei sa te, testez cu vreo 8-9 intrebari (simple)...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru CryChristiAN):

Bună din nou.
Și nu înțeleg la ce îți trebuie?
Să mă testezi pe mine?
Pa, pa.

| CryChristiAN explică (pentru Legiuitoarea):

Daca vrei...

| Legiuitoarea a răspuns (pentru CryChristiAN):

Bună iar.
Și la ce spuneai că îți trebuie? În afară de cultura ta generală!
Pa, pa.