| CryStAll_7863 a întrebat:

orice fac poza mea de profil nu apare! ma poate ajuta cineva? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Boocky a răspuns:

Asteapta un pic.nu te stresa...va aparea in curand. eu vad poza ta, in curand o sa-ti apara si tie. Serverul proceseaza un pic mai greu uneori. Am avut si eu asa problema

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem, iar pe profil poza ta va apărea în câteva ore-zile (durează până se actualizează datele). Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce. Numai bine!

| CryStAll_7863 explică:

Nu imi apare cand dau vizualizare profil! Ce fac?!

| CryStAll_7863 explică:

Multumesc fetelor happy

| BlackCatGirl a răspuns:

Pai eu iti vad poza probabil ca si tie o sa iti apara curand nu te panicawinking