| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Am luat o poza(sub 100kb) si mi.am pus-o la profil(aici pe TPU) si nu imi apare imi arata ca nu am poza de profil(asa mi se intampla cu orice poza as pune) cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

ţi se vede doar la întrebări şi la "Editare profil" pentru că trebuie să aştepţi să o aprobe administratorii site-ului.
Vezi şi răspunsul Alexandrei (admina)
http://i.imgur.com/mA9EV.png

| daassh a răspuns (pentru Esperança):

Multumesc!

| Esperança a răspuns (pentru daassh):

Nu ai pentru ce.
O zi bună!

| daassh a răspuns (pentru Esperança):

Multumesc la fel.

12 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Noi te vedem deja! Este ceva cu dash! Mai dureaza putin deoarece pozele sunt puse manual de catre admini.Maine o sa te vezi si tu!

| daassh a răspuns (pentru EmaS):

Multumesc, frumos!

| EmaS a răspuns (pentru daassh):

Cu multa placere!

| Iubibilăă a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva minute ca adminul sa aprobe poza. Daca poza e schimbata sambata sau duminica ea va aparea luni.

| ANDy_7954 a răspuns:

Se pare ca si tu ai ramas in pana...am aceesi problema, dar nu numai cu poza, ci si cu username-ul.defapt nici nu stiu de unde il am pe acesta pentru ca eu nu l-am ales.

| daassh a răspuns (pentru ANDy_7954):

Pai sigur tu l.ai ales ca altfel nu aveai cu msa iti faci contul pe TPU, cat despre poza stai linistit/linistita ca ea va aparea dupa ce va fi aprobata de catre admini, precum ai citit si in topic.

| daassh a răspuns (pentru ANDy_7954):

Sau mai exista o posibilitate, ca alta persoana(din anturajul tau) care it iconoaste parola si ID sa isi fi facut un cont cu datele lui pe contul tau.