| KiddaBăă a întrebat:

De ce nu imi apare poza de profil?! Astazi mi-am schimbat poza de profil si de atunci nu imi mai apare.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Nu te îmgrijora. Noi îţi vedem poza! Este cu o fată roşcată, foarte frumoasă.Cum mâine este Duminică, poza o vei vedea şi tu luni la ora 12.

| KiddaBăă explică (pentru hideaway):

Oh, mersi :3. Cand intram la "Vizualizare profil", nu imi arata poza si nu stiam de ce. Oricum mersi happy

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Nu te îngrijora. Noi îţi vedem poza! Este cu o fată roşcată, foarte frumoasă.Cum mâine este Duminică, poza o vei vedea şi tu luni la ora 12.

| hideaway a răspuns:

Nu ai pentru ce. happy