| AvalohAlyn a întrebat:

Am trimis cerere la adminii TPU sa mi se stearga contul acum ceva timp si nici acum nu e sters.De ce? Eu chiar doresc sa mi se stearga contul iar la nume si la raspunsurile mele sa apara Anonim.Cat trebuie sa mai astept?

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Trimite un mesaj adminilor in cursul saptamanii, nu sambata/duminica.
Apoi, poti sterge intrebarile tale si astfel devin anonime.
Roaga-i insistent sa iti stearga contul si explici de ce doresti stergerea lui.
O zi buna happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru caramela):

Caramela,eu trimit sesizari oricand, inclusiv sambata si duminica si primesc raspuns intotdeuna, pentru ca Cristina raspunde in ordinea veniri lor.
In cazul de fata, fie Alan nu a trimis nimic, fie nu cautat unde trebuie!

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Tocmai de aceea i-am sugerat sa trimita mesaj in cursul saptamanii, pentru ca, sambata si duminica se aduna mesaje foarte multe si dureaza pana ajunge la sesizarea userului respectiv.
Dupa cum vezi, userul doreste imediat.
O zi buna!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru caramela):

Chiar daca ar fi trimis vineri seara tot ar trebuit sa primeasca un raspus.
Aici e discutabil dorinta userului de ai fi sters contul.De 2-3 luni ne intreba daca vrea sa plece sau nu de site, face o pauza, apoi apare cu 10 inrebari pe zi
Sunt aproape sigura ca asa va proceda si acum!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si-o fi dat seama ca esti la misto cu stersul contului si vrei doar atentie

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai contul te tine pe tine pe TPU?

| Fatamuntilor a răspuns:

Ce insemna,,de ceva timp?'' O zi,doua,o saptamna, o luna? ca nici nu mai stiu de cand spui ca pleci de site.
In general adminii tin la userii foarte activi care mentin traficul pe site, nu le steg situl din prima, tu insista!
Cauta si casuta spam, poate s-o ratacit pe acolo!

| R0R0 a răspuns:

Poate vor sa ramana contul.

| Idkidk a răspuns:

Adminii nu lucreaza pe site in weekend.

Răspuns utilizator avertizat
| UnBroken2016 a răspuns:

Stii povestea cu lupii? Cand intr-adevar au venit lupii nimeni nu a mai crezut, asa si cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati rami iti consuma?