| Didishorr a întrebat:

Am vazut ca tricoul TPU a plecat cetre mine (ieri). Dar eu am trimis cerere sa-mi stearga contul si nici nu am primit un e-mail. Credeti ca mai am vreo sansa sa-l primesc? Si daca da, cat trebuie sa astept?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Încă NU a "plecat" nici un tricou către tine!

Abia ai fost validată câştigătoare pe data de ieri 23 aprilie happy

Dacă vrei tricoul, TREBUIE să trimiţi URGENT un mesaj la Contact - mesaj prin care să le comunici Adminelor că te-ai RĂZGÂNDIT şi NU mai doreşti ştergerea contului TPU!

Vei fi contactată pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Toate cele bune.

| Didishorr explică (pentru bursuc001):

Am scris ca m-am razgandit si sa nu imi stearga contul. Multumesc pentru raspuns.

| bursuc001 a răspuns (pentru Didishorr):

Cu plăcere!

O seară/noapte frumoasă.

5 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Îl primești, nu are legătură că-ți ștergi contul. În legătură cu e-mail-ul, mai trebuie să aștepți puțin. Dacă nu îl primești în seara asta îl poți primi mâine/poimâine.

| Didishorr explică (pentru hideaway):

Eu oricum nu o sa mi se stearga contul. Am zis sa nu se stearga.

| darrio2007 a răspuns:

Ti-a spus cineva ca tricoul a plecat catre tine? Abia ai fost validata castigatoare.La inceputul lunii viitoare vei primi e-mail in care ti se va cere adresa exacta si numarul de la tricou. Apoi va mai trece 1-2 saptamani pana il vei primi.Prin curier.Asa a fost la mine.In februarie.Nu are treaba stergerea contului cu tricoul.Mai bine scrie la Contact.Te vor lamuri ei mai bine.