| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru toti utilizatorii TPU.De ce simtiti nevoia sa va certati cu ceilalti care au pareri diferite si nu il lasati pe cel care a pus intrebarea sa aleaga ce ii place lui mai mult? Nu am manifestat un interes deosebit pentru site-ul asta,dar acum de curand am inceput sa ma implic si eu mai mult si am vazut cum unul pune o intrebare,iar ceilalti in loc sa ii raspunda respectivului se iau la harta cu ceilallti ca nu le convine parerea lor, ba chiar mai mult incep si jignirile.Suntem oameni si avem pareri diferite si suntem toti egali.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asa este! Si eu le raspund multora dar nu pun intrebari. Sunt unii care imediat imi sar la gat imediat. Le tot spun ca eu n-am pus nici o intrebare si sa-i raspunda celui ce a pus intrebarea.

9 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In spatele monitoarelor se afla oameni, si se intampla sa mai rabufnim si sa actionam ca atare.Ca si in viata reala.
Eu niciodata nu mi-a permis sa jignesc, sa am pareri diferite, da.
Dar trebuie sa stii ca jignirile pot fi raportate la admini.Ele vor fi sterse, iar autorii sanctionati.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

As vrea sa pot sa raportez si eu uneori jignirile si astea, dar membrii juniori nu au dreptul.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este, nu poti raporta, dar poti sesiza la admni. Poti scrie la contact, trimitind linkul postarii unde vezi jigniri.Ba vor fi luate in vizor mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Multumesc!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare cu conceptiile sale despre cum ar trebui utilizat TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai,ce te doare adevarul! XDTe-i recunoscut in intrebarea mea.

| Ruxandra15 a răspuns:

De ce ii vorbesti asa? Te crezi mai destept?

| anonim_4396 explică (pentru Ruxandra15):

Nu te chinui! Unii oameni chiar nu vor sa inteleaga faptul ca in universul asta mai exista si alte pareri, nu doar ale lor.Cred totusi ca multi nu au inteles intrebarea-_-.Eu nu ma rfeream la felul asta de a da reply la comenturile altora (cum facem noi acum)ci la faptul ca eu raspund la o intrebare cumva si vin altii si ma fac cu ou si cu otet ca nu le place ce am zis.Macar cu ocazia asta vedem cu adevarat cum suntt oamenii si ce gandesc, ca in fata toti sunt prieteni si mielusei.

| Delmoniko a răspuns:

Asa-s oamenii. Animale. Si egali nu vom fi niciodata, crede-ma!