| annammaryya a întrebat:

Ati observat ca la intrebarila la care trebuie sa se comenteze sunt mai multe raspunsuri decat la cele in care oamenii chiar au nevoie de ajutor?

Nu zic ca eu nu mai comentez uneori ac sa mi se puna puncte dar eu am intrebat daca ati observat.Deci? Ati observat?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te referi la întrebări, cam cum e aceasta?

Păi da, în mod sigur, vei primi mai multe răspunsuri, decât cei care întreabă, cum se tratează ascaridioză sau enteroviroză sau cum să câştige custodia copilului.
Mai e nevoie să explic şi de ce sau ai înţeles deja?

| BOOBZen a răspuns:

Da am observat,dar la intrebarile la trebuie sa se comenteze oamenii comenteaza mai mult fiindca mai toata lumea stie sa spuna acolo, la intrebarile unde oamenii au nevoie de ajutor este ca unii stiu sa ajute persoana iar altii nu, dar unde se comenteaza stie mai toata lumea

| XKidutzaa a răspuns:

Da...este foarte ciudat stiu pe proprie experienta daca cer nevoie de ajuitor nu primesc niciodata rasp.sau ceea ce vroiam sa stiu dar daca ma uit la chestii unde se comenteaza vezi acolo cate 20 de rasplaughing)acum nah fiecare cu ce-l doare