| help_7019 a întrebat:

Eu am observat ca si animalele sunt mai afectuoase decat oamenii, atunci cand cineva are nevoie de ajutor, cu alte cuvinte animalele sunt mai Oameni decat oamenii. voi ati observat?

Răspuns Câştigător
| Aysa19 a răspuns:

Sa de mult am observat dar vad ca unii "oameni" nu fac decat sa ignore aceste animale...acesti "oameni" sunt niste persoane (daca se pot numii asa)fara suflet! Animalele simt, iubesc mai mult ca unii dintre noi, ele iti sunt aproape! Iubesc animalele mai mult ca orice si as face multe pentru ele daca as avea "puterea" asta! Animalele chiar iubesc!

2 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Da ai fff mare dreptate, am impresia ca fiecare persoana din ziua de azi isi urmareste propriul interes, nu ii mai intereseaza de persoanele din jurul lor, din pacate asta e Romania in care traim.

| Tofeni a răspuns:

Asta e adevara...un caine nu te musca daca il hranesti da la un om daca il ajuti uita repede