| bogdi504 a întrebat:

Bai vere de 3 luni incerc sa sterg o intrebare de pe TPU si nu ma lasa ca nu-mi trimite emailul de confirmare a stergerii.Da-o incolo de treaba...chiar asa?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, acel e-mail pentru confirmarea ştergerii ţi s-a trimis, dar este posibil să se fi rătăcit la "Spam" :(

Ar fi trebuit să primeşti acel e-mail de confirmare ( trimis "instant" de serverul TPU )!

Teoretic, trebuie să îţi accesezi contul de e-mail cu care te-ai înscris pe TPU şi acolo ai un link de confirmare ( dai click pe el, NU trebuie să trimiţi nici un mesaj )!

Verifică şi în folderul de "Spam"...

Dacă, totuşi, nu-l găseşti, poţi intra în secţiunea "Intrebarile mele" din grila portocalie/stânga, sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/questions/
Acolo selectezi acea întrebare şi mai apeşi o dată pe "trimite/retrimite linkul" de confirmare :)

Dacă, totuşi, nu reuşeşti să găseşti/primeşti acel e-mail, atunci trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

Bursuc,omul zice ca are probleme cu stergerea unei intrebari.Nu primeste e-maiul de stergere.
Contul este confirmat big grin
Si eu am avut probleme cu stergerea unei inttrebari... pana la urma a sters-o Cristina.

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mda, acum mi-am pus "ochelarii" şi am "observat" rolling on the floor
Ce să zic, mai îmbătrâneşte omul şi vede tot mai rău laughing

Mersi pentru atenţionare happy
O să EDITEZ răspunsul iniţial!

O zi frumoasă.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
Trimite mesaj Cristinei si cere lamuriri...
O zi buna:)

| stefanvladvlad a răspuns:

Cauta prin spam.

| bogdi504 explică:

Am gasit emailul gata laughing mersi oricum la toti laughing

| Gabriel_Nastase_1969 a răspuns:

Foarte tare.