| anonim_4396 a întrebat:

Am o problemă cu adresa de e-mail de la acest cont. Mai exact, nu o mai pot accesa de aproape un an. Acum, când am încercat să o schimb, îmi spune ceva de genul "adresa de e-mail nu a putut fi schimbată". Ce să fac? Trebuie neapărat să-mi schimb adresa.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Se poate schimba adresa de e-mail, dar ai NEVOIE şi de parola contului ( pentru validare ).

Vezi secţiunea "Setarile contului meu" din grila portocalie ( vezi în stânga ), ori direct de la linkul :
http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/

Dacă, totuşi, nu reuşeşti să rezolvi situaţia, atunci trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune.

| EvilThoughts a răspuns (pentru bursuc001):

Da, am trimis deja un mesaj unei admine. Rezultă că eu sunt logată și cu facebookul și acea adresa de mail la care voiam să trec este înregistrată pe acel cont. Am trimis o cerere de ștergere a acelui cont. happy
Mulțumesc oricum.

| bursuc001 a răspuns (pentru EvilThoughts):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat