| alinush000 a întrebat:

astazi am pus o intrebare pe TPU...am vazut ca mi-au raspuns cativa dar apoi cand am intrat nu mai aveam intrebarea si nici nu puteam sa vad raspunsurile...de ce?

Răspuns Câştigător
| annabountii99 a răspuns:

Buna, si tie happy.din cate stiu eu, daca utilizatorilor TPU li se pare ca o intrebare este aiurea, nu respecta regulile sau asa ceva, este solicitata stergerea/raportarea acestei intrebari de catre acestia.iar TPU, o analizeaza si de cele mai multe ori o si sterge happy

FUNDA happy?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că este interzis de regulament să promovezi substanţe ilegale, periculoase, nocive...şi probabil întrebarea ţi-a fost raportată.

| onasis1961 a răspuns:

A fost raportată(obscen, ilegal, piraterie) şi a fost stearsă de administratori.

| drogh a răspuns:

Întrebarea ţi-a fost raportată apoi ştearsă deoarece este interzisă promovarea drogurilor şi substanţelor. Altădată, atenţie!

| Andyᵗᵐ a răspuns:

Tu pursi-simplu ai facut reclama la droguri.