| ParanoidKidu a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu NOname? A plecatcrying?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Nu pot sa cred ca nu se mai intoarce.TPU facea parte din viata ei.Trebuie sa fi fost foarte tare ranita, daca a luat aceasta decizie.Eu sper din toata inima sa se intoarca.Sunt mai multi cei care o iubesc, comparativ cu cei care nu o iubesc.

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NOname nu a plecat. dar nu am habar ca s-a intamplat

| Jessica a răspuns:

Bună.
Ce crezi că ea nu are voie să plece în vacanța? Poate că are alte treburi. Oricum nu cred că începi să plângi pentru un utilizator TPU de care puțin îți pasă...

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Asta mă întrebam şi eu ieri. Refuz să cred că a plecat fată dragă!
O ştii tu pe NOname să "dispară" fără să anunţe? Eu nu o ştiu aşa: probabil a plecat în o mini-vacanţă, poate are de lucru sau poate "evită" să îşi mai răcească gura degeaba cu unii "şacali" de pe site.

Nu plânge, zâmbeşte va reveni ea cu siguranţă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a luat o vacanta. Grea munca asta la TPU. Se plateste si prost. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arrrr! sad
Stăpâna mea a plecat în grabă de aici când a fost să latru... batjocorită în toate felurile pe bloguleț. Chiar îmi pare rău că m-a părăsit, m-a uuuitat aici. dar euu am să-i rămân un câine fidel ca până acuuum.
Și sper să se întoarcă.
Ham-ham sad

| elasexygagica a răspuns:

A plecat? vai cum de nu mi-am dat seama:O:O, hai lasa-ma, din partea mea sa nu se mai intoarcaangry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica s-a retras, anuntand asta pe blog la penultimul articol. In fine, cauta si tu.
Insa bag mana in foc ca iar va lipsi ca anul trecut, din cate imi amintesc. Sper sa fie asa si sa nu fie chiar atat de sensibila incat sa cedeze unor astfel de conflicte. Sunt multi care o urasc si tot atatia care o apreciaza.
Si eu am vrut acum cateva zile sa plec din aceleasi motive, insa m-am gandit ca nu are rost sa las totul balta si ca pe viitor ar trebui sa fiu mai pasnica, sa invat si ignor si sa ma opresc atunci cand e cazul.

@CinevaDiferitDePersoanaTa, nu mai vorbi in nestire de cauza! A anuntat pe blog la unul din articole!

| justitiarul a răspuns:

Doar in vacanta big grin

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă faci așa când pleacă NOname, mă întreb cum o să faci când va pleca Legiuitoarea laughing.

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

@Jelli,tu nu ştii ce înseamnă cuvintele "poate" şi "probabil"? Nu am zis eu "sigur"! Reciteşte scumpa!

Nu am văzut vreun articol până acum, dar mulţumesc frumos pentru informaţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@CinevaDiferitDePersoanaTa
Citez din tine: "O ştii tu pe NOname să "dispară" fără să anunţe"
FARA SA ANUNTE. A anuntat. Asadar.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A luat o pauză, era și normal.
@ÉrotiqueConseils, mă plictisești cu "grija "ta.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@érotiqueConseils,
Vad ca ai inceput ca, de fiecare data cand vezi un utilizator ce nu ti-e pe plac, sa ii scoti ochii cu un anumit lucru ce poate nici nu e adevarat dar ai facut o fixatie pentru el, de multe ori tu fiind si off-topic. Lasa-i, draga, in pace, cu ce te zgarie pe ochi? Fiecare cu pasiunea lui si cu stilul lui de a raspunde.

Daca era fanul tau infocat, oare cum procedai?

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Legiuitoarea,
Iar tu mă plictisești cu răspunsurile tale searbăde.
Atâta timp cât nu vorbesc cu tine, ci despre tine, nu te mai băga în seamă aiurea!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Jelli,
Până acum m-am abținut din greu să nu-ți dau reply. Mă deranjează foarte mult faptul că nu ești o persoană verticală, și cum te-am atacat, cum ai început să votezi abuziv cu stupid și s-o faci pe avocata pe-aici.Te comporți ca un copil imatur, și (probabil) te mai întrebi de ce își schimbă lumea părerea despre tine. Nu mă provoca la o dispută urâtă, căci n-am chef să fiu suspendată din cauza mofturilor tale copilărești. Nu uita că ai fost cu un picior în groapă, și o făceai pe victima în fața lui Cătălin. Data viitoare o să am eu grijă să fii suspendată.

| justitiarul a răspuns:

Jelli? Acum ce faci?

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

@Jelli citezi "din mine"?! Poate de la mine!

Rescriu: NU am văzut vreun articol până acum, dar mulţumesc frumos pentru informaţie.

Nu am văzut ce anunţase, aşa că reciteşte încă o dată, te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ErotiqueConseils, doar stii vorba: "Pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti"!
Catalin crede in "puterea cuvantului", eu unul personal cred in proverbul de mai sus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@justitiarule, iti raspund. Tu ce faci, esti bine?
@ErotiqueConseils, nu te votez abuziv, nu ma cobor la nivelul asta. Consider ca orice om normal evita persoanele care ii displac deci nu iti urmaresc raspunsurile, iar voturile alea nu te afecteaza. Stupid dau la ce consider, indiferent de utilizator.
Suspendata? De ce? Ca m-am luat de Sfanta si Preamarita ErotiqueConseils, oh. O sa am eu grija sa nu fie o "data viitoare".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar tu MyImmortal, cum de te mai lasa parintii pe site-ul asta? Sau cum de nu ai plecat inca? Te-ai razgandit?
A da, stai! Nu puteai sa pleci fara sa inchini o "oda"! M-am prins!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obositori mai sunteti.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Jelli,
În comparație cu tine, nu mă comport ca un epileptic atunci când văd că mi-a fost acordat "stupid".Mă "afectează" persoanele labile, lipsite de coloană vertebrală care afirmă un lucru și fac total opusul aceluia. Ex : „ Consider ca orice om normal evita persoanele care ii displac deci nu iti urmaresc raspunsurile."
Ce să înțeleg de aici? Că ești un om anormal?
Dacă tu crezi că ești în deplinătatea facultăților mintale,evită să mi te mai adresezi. Ironiile nu sunt punctul tău forte, așa că, găsește-ți altă ocupație înainte să pari mai penibilă decât ești deja.
A, și încă ceva "sfânto și preamărito" Jelli : îmi displace total să dau reply persoanelor care jignesc ca la ușa cortului și care dau dovadă de o nesimțire crasă de câte ori poartă o discuție în contradictoriu cu cineva.
Concluzionează tu ce am vrut să spun prin ultima frază (dacă ești capabilă).

| tigannervos a răspuns:

@Jelli, ba fetito, sunt cu ochii pe tine, o sa am eu grija sa fie o data viitoare, deja am niste printuri pregatite, insa astept sa te dezlantui calumea. Apropo ai de la bine un bine meritat Nefolositor si de asemnea, un bine meritat Stupid!

| tigannervos a răspuns:

La dracu, trebuie sa ma apuc de treaba sa fac 100 raspunsuri ca sa-i pot da stupid si nefolositor la jalnica asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum vin de pe profilul ei, si-a sters si contul crying

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

NOname a luat o pauza doar a fost userul anului are nevoie sa stea putin in ''hawaii''

| LifeFail a răspuns:

@tigannervos, good point! rolling on the floor

| Klepto a răspuns:

Si imediat o sa sara NOname dintr-un tort si o sa zica ceva de genul "Zvonurile privind plecarea mea/moartea mea sunt foarte eronate", asa o sa se intample parol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ÉrotiqueConseils,
Ce dragut, vrei sa imi inchizi gura sub pretextul "daca nu esti nebuna, sa nu raspunzi. Daca raspunzi, esti nebuna.". Conform ultimului control, stiu ca nu am nicio problema deci indraznesc. Nu imi pune tu un diagnostic.
Nu iti urmaresc raspunsurile, am dat de ele prin aceasta intrebare si nu m-am putut abtine. Ai fost amuzanta la inceput, recunosc. Nici mie nu imi place de Legi' in mod special, dar nu o umilesc ori de cate ori imi sare in ochi.

Vad ca imi scoti ochii cu voturile alea! Nu reactionam ca o bolnava, doar ca fiind mai sensibila (si o recunosc, nu sunt puternica) era enervant sa se ataseze niste persoane a caror ocupatie era sa ii denigreze pe altii de mine. Era una care ma vota de vreo doua luni cu stupid la fiecare raspuns, noroc ca nu au mers voturile o perioada. Si e destul de frustrant, si cum stii ca eu pun suflet in toate prostiile...

Atat am avut de zis.

| justitiarul a răspuns:

Apropo de control! Jelli cand l-ai facut pe ultimul si pot sa te intreb si de ce? raised eyebrows