| AHappyDay a întrebat:

Cautand pe site am vazut cateva intrebari de genul" ce s-a intamplat cu "Noname". Unii spun ca a plecat pentru ca a fost badjocorita pe blog. Cei care stiti dati-mi un link pentru acel blog. Vreau sa vad si eu, cei care stiti situatia explicati-mi si mie, de ce atata tam-tam pentru un user.

Răspuns Câştigător
| Claudiw a răspuns:

Doar asta am gasit pe blog despre ea:

"...Si unul dintre acesti oameni deosebiti este NOname. Cumva, daca ar exista un aparat de analiza ADN pentru comunitati virtuale, sub acest microscop imaginar am gasi segmente importante ce au originat de la NOname. De aceea, chiar mi-a parut rau cand a cedat saptamana trecuta si cel putin temporar a renuntat sa mai faca parte din TPU. Cumva parca ceva nu e in regula. Parca nu e drept ca unul dintre luptatorii care au aparat fortul sa cada chiar in momentul in care incepem sa intarim zidurile, incepem sa raspingem nomazii si incepem sa vindecam ranile interne. (Desi cinicii ar spune ca exact asa e viata – asta e normalul de zi cu zi, nu normalul de basm)..."

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu inteleg ce zici despre N0Name, tocmai am intrat pe profilul ei, si am vazut ca si astazi a intrat pe site. Oricum, poate o fi avut si ea niste treaba ceva si nu a putut intra cateva zile, sau chiar a fost plecata in concediu. Trebuie sa stea NON-STOP pe TPU?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce atat agitatie pentru un user? Pentru ca trebuie sa ne comportam civilizat unii cu altii. Si daca nu intelegi pe cineva, si nu ceri amanunte ca sa intelegi, sau pur si simplu nu esti capabil sa intelegi, mai bine stai linistit decat sa jignesti persoana. E vorba de bunul simt pe care unii nu il au, din pacate. Asta e parerea mea. Asa cum am mai spus, suntem TPU, nu "unii impotriva altora".
Poate ca sunt unele persoane invidioase pe realizarie acestui user si atunci mai bine arunca cu pietre. Cred ca ai putea sa o abordezi tu pe NoName prin mesajul privat. Ea ar putea sa te lamureasca cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai conteaza. Hai sa uitam evenimentele recente nu prea placute, caci NOname s-a intors!