| SilvSilvana a întrebat:

cum sterg raspunsurile sau intrebarile de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Oana_4575 a răspuns:

Cum sterg o intrebare pe TPU?
Daca ai una sau mai multe intrebari pe care doresti sa le stergi trebuie sa trimiti un mesaj folosind formularul de "Contact". Mesajul trebuie sa contina adresa de email cu care te-ai inregistrat precum si link-ul intrebarilor pe care doresti sa le stergi. Intrebarile pot fi sterse doar in termen de 48 de ore de la postarea lor. Daca acest termen este depasit, dar totusi se doreste stergerea intrebarilor, acestea nu vor mai fi asignate contului tau insa vor aparea in continuare pe site ca si cum ar fi puse de un utilizator anonim.
Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Formularul de contact este aici: http://www.tpu.ro/contact
Bafta! funda?;;)

6 răspunsuri:
| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Nu merge.happy
Intrii sus la "contact" [ dreapta ] si ceri sa iti fie stearsa intrebarea sau raspunsul si pui adresa. Funda?

| unknownn a răspuns:

Ai citit in **** matii "Intrebari Frecvente" inainte sa pui intrebarea asta? Sau administratia s-au chinuit degeaba sa le scrie? PE viitor gandeste-te de 2 ori inainte sa pui o intrebare pentru ca s-ar putea sa fii luata la viol de deastia ca mine.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| DraGfirE a răspuns:

Nu poti[funda]

| GoDliK3xOriginal a răspuns:

Uite cum stergi ceva de pe TPU... trebuie sa dai un mesaj la administrator la sus in breapta de pe pagina CONTACT si scrii dai linkul si ti le sterge in cateva zile fundita te rog kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa le stergi

| SilvSilvana explică:

Asdassdss uite ca n`am avut timp sa ma uit peste tot in acest site asa ca nu ma lua pe mine cu injuraturi ca ne suparam tongue