| scmcristina a întrebat:

De ce se sterg intrebarile care la postez, si raspunsurile pe care le dau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Posibil ca intrebarile/raspunsurile respective sa incalce regulamentul!
Sigur nu respecta politica site-ului!
Citeste mai bine regulamentul, vezi ce ai voie/ ce nu ai voie sa faci!
Te pup!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De unde ai tras concluzia că se şterg?
Le-ai regăsit în secţiunea "Postari sterse de Admin" din grila portocalie/stânga?

Dacă DA, atunci înseamnă că au fost raportate deoarece încălcau Regulamentul TPU - vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Eventual, dacă doreşti un răspuns de la Admine, poţi solicita "Reanalizarea" folosind opţiunea existentă la fiecare postare ştearsă.
În acel caz, vei primi un e-mail de la Admine, în care ţi se va explica de ce s-a şters postarea...

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Raspunsul tau il gasesti aici!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#12

| lpavel a răspuns:

Sus pe dreapta, clic pe : Contact si intrebi pe cei care detin acest site noi nu avem de unde sti ce se intampla cu contul tau! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de toate, verifica intai sa vezi daca nu au fost redirectionate catre o categorie corespunzatoare.In mod sigur, intrebarile sunt sterse pentru ca incalca regulamentul iar raspunsrile, pot fi sterse chiar daca sunt corecte dar ai raspuns la o intrebare care incalca regulamentul, intrebarea fiind stearsa ulterior. Oseara buna.