| MioaraParalescu a întrebat:

Buna!
Daca cineva imi comenteaza la raspuns nu imi mai apare la notificari, e vreo problema cu site-ul sau e de la mine?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acestea sunt răspunsurile utilizatorului: http://www.tpu.ro/utilizator/avfra/raspunsuri/
Are statut de junior și mai durează până ajunge la tine la Notificări.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este vizibil imediat, încearcă după 5-10 minute, nu este de la tine.
Pa, pa.

| MioaraParalescu explică (pentru Legiuitoarea):

Da,dar eu am raspuns la intrebarea asta:
http://www.tpu.ro/......eftine-ma/
Si celelalt utilizator mi-a comentat raspunsul la ora 19:36 iar mie nici acum nu mi-a aparut la notificari.
Iar acum e ora 20 si 33.
In schimb raspunsul tau a aparut la notificari.
Nu stiu care poate fi cauza :-?

| MioaraParalescu explică (pentru Legiuitoarea):

Multumesc ca m-ai lamurit si pe mine happy
O seara buna!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Bună.
Acestea sunt răspunsurile utilizatorului: http://www.tpu.ro/utilizator/avfra/raspunsuri/
Are statut de junior și mai durează până ajunge la tine la Notificări.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
uneori sunt afisate imediat, alteori mai tarziu..totusi daca iti apare notificarea, dar nu poti citi, intri pe profilul celui care a comentat si poti citi.
O seara bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toate comentariile apar imediat.Depinde de statut, trafic, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu apar imediat, mai întâi toate răspunsurile tuturor trebuiesc aprobate.
Durează un timp, nu este de la tine.
Te pup!