| Konata a întrebat:

Buna Dimineata TPU! La ce folosesc intrebarile sau punctele acestea de pe oracol? Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| mola a răspuns:

Buna!

Punctele stranse din oracolul TPU te pot ajuta sa iti cresti rankul pana la EXPERT TPU. Vezi ca si fundele te vor ajuta.
1 funda = 100 puncte
1 raspuns din oracol = 20 puncte
Unii useri, daca zic ca esti de mare ajutor te pot face ''USERUL LUNII'' sau ''USERUL ANULUI''

Sper ca te-am ajutat.

| Konata explică (pentru mola):

Ahaa. Am inteles, multumesc frumos, deci voi continua sa raspund la intrebarile acestea din oracol.
O zi frumoasa!

| mola a răspuns (pentru Konata):

La fel!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mola):

Complet gresit.
Am vazut experti si de rank-ul mai jos de 100, deci dupa cum vezi Spestnaz e pe pozitia 4 si nu e expert. Nu devii automat dupa un numar de raspunsuri, ci dupa calitatea lor si cat de remarcat te faci de catre admini happy.

| mola a răspuns (pentru anonim_4396):

Acuma ai vazut intrebarea? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru mola):

Da, de ce? Rasfoiam si eu TPU. Hai, e diferenta de 10 zile, nu 10 luni.
A propos, imi place avatarul tau laughing. Daca si-l punea Woodenpints era si mai si.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.eucunosc.com/2012/02/pictura-din-puncte.html
Cam atât...