| Exxtremus a întrebat:

Buna happy Ma puteti ajuta cu : Oracolul. A aparut nou, si am raspuns la prima intrebare. Dar imi poate explica ce este si cum se foloseste?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Oracolul TPU este o noua sectiune de intrebari de pe site, intrebari postate de echipa noastra. Acestea sunt de tipul "A sau B" si te vor ajuta sa afli mai multe despre tine si prietenii tai.
Punctele pe care le castigi se adauga scorului pe care tu il ai in comunitate si te ajuta sa cresti in rank.
Mai multe detalii gasesti pe blog, la http://www.tpu.ro/blog/?p=3508 si http://www.tpu.ro/blog/?p=3502

Alexandra - TPU

| Exxtremus explică (pentru TPU.ro):

Multumesc pentru ajutorkiss. Si Cristina ma ajuta foarte mult cand nu stiu ceva.Meritai fundakiss

20 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Foarte simplu.Intri aici, completezi si primesti puncte.Succes! http://www.tpu.ro/oracol/

| Esperança a răspuns:

La fiecare răspuns primești 20 de puncte.
Tot ce trebuie să știi găsești pe blog http://www.tpu.ro/blog/

| Exxtremus explică (pentru Esperança):

OK. Si unde se noteaza punctelebig grin?

| Esperança a răspuns (pentru Exxtremus):

Iti apar la punctaj, cred!
Dar pentru mai multe detalii despre acest lucru și care este scopul Oracului TPU scrie direct la Contact http://www.tpu.ro/contact și administratorii site-ului îți vor da răspunsuri sigure.
Succes!

| Exxtremus explică (pentru Esperança):

Dahappy Multumesc

| Exxtremus explică:

Nu imi mai dati linkuri, ci explicati-mi.

| EmaS a răspuns (pentru Exxtremus):

Dupa ce te loghezi pe profilul tau apare Oracolul TPU.Dai click, apoi raspunzi la intrebare si primesti puncte.

| Exxtremus explică (pentru EmaS):

Si imi dau intrebari numai cei de pe TPU si eu le raspund si gata? Unde se noteaza punctele?

| EmaS a răspuns (pentru Exxtremus):

Da numai click aici si vei vedea intrebarea. Punctele vor aparea maine exact la profilul tau, sub Logat ca Mentallus. http://www.tpu.ro/oracol/

| Exxtremus explică (pentru EmaS):

Ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exxtremus):

Iar daca te lamuresti, lumineaza-ne si pe noi.

| Exxtremus explică (pentru anonim_4396):

Ce vrei mai degraba?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Exxtremus):

Exact ce ai si intrebat: la ce ajuta, cum se foloseste, etc.

| Reek54 a răspuns (pentru anonim_4396):

El a inteles si tu nu, Echipa TPU pune intrebarile in oracol, tu raspunzi si primesti 20 de puncte la fiecare intrebare, acele puncte se adauga la profilul tau ca sa cresti in rank.

| Exxtremus explică (pentru Reek54):

Reek54, Vad ca ai un nume foarte ca lumea, imi zici si mie cum mi se potriveste daca ma chem Dan sau Danilo?

| Reek54 a răspuns (pentru Exxtremus):

Pune o intrebare cu acest subiect, si poate vei primi raspunsuri bune, nu imi trece momentan prin cap nici-un nume.

| Exxtremus explică (pentru Reek54):

A, ok multumesc. Raspundemiwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Reek54):

Aha! Multumesc.

| Exxtremus explică (pentru anonim_4396):

...happyMa bucur ca ai rezolvat problema.Am crezut ca iti bate-ai joc de mine ca nu stiamsad Scuezesad