| GHoST013 a întrebat:

Sunt curios cum ajungi expert TPU.
Multumesc anticipat pentru raspunsuri!

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Orice membru al comunitatii Toti Pentru Unu poate deveni Expert! Cei care contribuie cu cele mai bune, utile si "date din suflet" raspunsuri sunt intotdeauna remarcati! Ca in orice comunitate, cei mai merituosi membri ies in evidenta!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă-ai ști ce ușor e, dacă întrunești anumite... condiții!hee hee

| TroubleInParadise a răspuns:

Raspunzi la cat mai multe intrebari si te mai documentezi...adica de exemplu vezi o intrebare te documentezi, raspunzi si daca faci as incontinuu o sa stii mereu ce sa raspunzi!