| Ciprian a întrebat:

Cum poti sa ajungi expert TPU?
Chiar sunt curioshappy
Fundabig grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Buna!
Nu conteaza foarte mult nici Rank-ul, nici vechimea ta pe site si nici numarul de raspunsuri castigatoare (fundite), ci calitatea raspunsurilor, cat de mult ai ajutat. Activitatea trebuie sa fie constanta si de calitate. Singure conditii OBLIGATORII sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri (le poti da intr-o saptamana sau in luni de zile, nu conteaza) si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%, adica cel putin un raspuns din 10 trebuie sa fie castigator (conteaza calitatea, nu cantitatea). Cam atat. Deci, cand administratorii vor hotara, ca a venit momentul potrivit, atunci vei deveni Expert. Ei au ultimul cuvant. Se intampla fara sa te astepti. Citeste aceste blog-uri, plus comentariile http://www.tpu.ro/blog/?p=601 , http://www.tpu.ro/blog/?p=134&cpage=1#comment-8658 si te vei lamuri mai bine.
Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Postarea de de-asupra ta rezolva tot.
http://www.tpu.ro/......in-doar-8/
Dam copy-paste la 100 de raspunsuri si gata. Ce-i asa mare filosofie?
:-j
Se duce naibii tot.

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Devii expart TPU exact atunci cand ai multe funde. See Ya.

| elasexygagica a răspuns:

Hai sa iti zic cum sa faci: stai non-stop la pc pana strangi aproape 8000 de raspunsuri multe copy/paste+ multumiri pentru funda ca sa se adune si in 6 luni esti expert poate chiar userul anuluiwinking

| Razvan1807138078340 a răspuns:

500 de fundite. Poti tu sa aduni atatea?

| LoveMe a răspuns:

Trebuie sa ai cat mai multe raspunsuri si fundite. :*
Happy new year!

| TPUhelper a răspuns:

Expert TPU ajungi atunci cand raspunzi la foarte multe intrebari, va trebuii sa raspunzi bine sa primesti funda daca ai peste 100 si ceva de funde esti EXPERT TPU funda?