| alexblack00 a întrebat:

am castigat un tricou pe data de 1 iunie 2013 de unde stiu ca il primesc sau nu? si in cat timp imi ajunge?

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Vei primi un mesaj din partea colegei mele, Cristina, care iti va solicita mai multe detalii legate de adresa de expeditie.
Tricourile pentru luna iunie vor fi expediate la inceputul lunii iulie.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
esti campionul zilei, deci vei primi si tricoul, numai ca se intampla cgiar din a 2 zi..ai putina rabdare, nu poate sa trimita in fiecare zi, asa ca se va face contorizarea campionilor si cred ca la jumatatea /finele lunii, vor trimite coletele in tara.
ai rabdare si va ajunge negresit premiul la tine.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Adminii iti vor trimite un e-mail in care iti vor cere datele de contact.
Tu le vei trimite aceste date la tpu.ro contact si ti-l vor trimite.
Tricourile castigate in luna iunie se trimit pe luna iulie.
Te pup!

| alexblack00 explică (pentru anonim_4396):

Si unde ii las datele de contact? tot la mesaj?

| vlad89c a răspuns:

Scrie mesaj la 'contact' muti pagina sus de tot, si ai acolo mai multe optiuni; e chiar langa 'Blog'.
De acolo sti ce sa scrii, si intrebi un admin cand ajunge, cand il trimite.
E indicat sa iti verifici mailurile din ziua respectiva, ar trebui sa iti ceara date.
Nu te speriawinking doar scrie-le mesaj la 'contact' si lamureste-te.