| Kiki20 a întrebat:

Buna TPU happy
Asta e prima mea intrebare laughing
Am cont de putin timp si ma intreb...de ce siteul a ajuns o bataie de joc? thinking
Adica ma refer cum s-a ajuns ca majoritatea intrebarilor sa fie puse la misto?
Rareori am vazut intrebari pe bune, restul erau chiar fara pic de bun simt straight face

Cum credeti ca va ajunge TPU peste vreun an?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Site-ul reflecta situatia din societatea romaneasca. In plus trebuie sa avem in vederea teribilismul unora, lipsa inhibitiilor data de anonimat si lipsa, la unii, a celor sapte ani.
Depinde de noi, in primul rand, apoi si de proprietar sa faca TPU "un loc mai bun", asa cum suna sloganul. Numai bine!

| Musique a răspuns:

Site-ul a ajuns așa pentru că în ultimul timp au intrat numai copii sub 12 ani, ce nu au alte lucruri mai bune de făcut pe afară. Probabil peste un an, totul va fi bine, deși mă îndoiesc.
Baftă în continuare.

| Valyvly a răspuns:

Sunt de acord cu tine.
Nu e vorba doar de intrebarile puse la misto...si unele raspunsuri lasa de dorit. De exemplu: pun intrebarea "ce este iubirea? dau funda pentru cel mai bun raspuns" si nu de putine ori am observat ca raspunsurile erau ceva de genul "Ceva misto" funda?big grin"
Interesul de a ajuta era 0. Funda era lucrul important. De parca acest site se numeste Toti Pentru Funda.
Si da, Musique are dreptate. Multe intrebari sunt puse de copii. Intrebari de genul "Ce joc sa imi downloadez?"

Daca nu se vor lua masuri in privinta asta, site-ul se va duce de rapa.
Sunt persoane care chiar au nevoie de ajutor, de un sfat... Dar nu primesc asa ceva. Sau poate primesc 1 raspuns...si ala dat in scarba.