| TequilaG a întrebat:

TPU! Azi am vazut ca am raspunsuri sterse de Admin. Am cerut reanalizarea raspunsurilor, iar acum nu mai vad optiunea
" Postari sterse de Admin ". Ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Acea opțiune nu apare în permanență acolo! Dă refresh la pagină sau deloghează-te, ori ți s-au reanalizat răspunsurile și s-au repostat pe site, iar atunci dacă nu mai ai nici un răspuns șters de admin, nu mai are de ce să-ți apăra acea opțiune!
Poți verifica aici http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
apare de fiecare data cand te loghezi, asa ca, te poti deloga si apoi te conectezi si iti apare ce te intereseaza
O seara b unahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

După reanalizarea postărilor respective, vei primi un e-mail pe adresa cu care te-ai înregistrat şi ţi se va explica situaţia acelor postări...

Oricum, rezolvarea durează 1-2 zile lucrătoare.

Iar dacă secţiunea "Postari sterse de Admin" nu-ţi apare în grila portocalie, poţi da refresh/reload la pagină ( chiar şi de 3-5 ori ), sau te deloghezi ( eventual dai restart şi la browser ), apoi te loghezi iar...

Toate cele bune.

| TequilaG explică (pentru bursuc001):

Mersi!

| bursuc001 a răspuns (pentru TequilaG):

Cu plăcere!

O seară frumoasă.

| alexs99 a răspuns:

Optiunea respectiva nu apare mereu in meniul din stanga paginii, delogheaza-te, apoi intra in cont si va aparea acolo.Vezi postarile sterse de admin la link-ul:
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
O zi buna.

| TequilaG explică (pentru alexs99):

Si cam in cat timp mi se reanalizeaza raspunsurile?

| alexs99 a răspuns (pentru TequilaG):

Primesti raspuns pe mail de la admini chiar in cursul zilei in care ai cerut reanalizarea, asta numai daca este zi lucratoare.

| TequilaG explică (pentru alexs99):

Multumesc!