| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor!
Referitor la intrebarile sterse de adm... Ati cerut vreodata reanalizarea vreuneia? Si ce s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Da, am cerut, am argumentat, nu s-a intamplat nimic

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! am cerut sa imi trimita un e-mail cu intrebarea/raspunsul sters, dar nu am primit nimic, banuiesc ca au sters intrebarile unor utilizatori care au fost raportati.
O zi frumoasa sa aihappy

| anonim_4396 explică (pentru caramela):

Ca o replica la toate raspunsurile primite... In primul rand imi iau libertatea de a nu decora cu funda niciun raspuns. Asa cum ma asteptam opiniile sunt diferite si adevarul undeva pe la mijloc. Ceea ce m-a determinat sa pun un pic in discutie acest subiect a fost faptul ca si mie pana in prezent mi-au fost sterse vreo 2 intrebari iar privitor la una dintre ele decizia de a fi inlaturata mi s-a parut chiar exagerata. Asta pentru ca vad pe site, cred ca mii de intrebari similare cu a mea (aceea stearsa). Ca sa fiu mai explicita, solicitam un link, o adresa pe internet unde sa vizionez un film online (un film artistic, nu de genul XXX) In fine, pana mai ieri la menu exista rubrica aceea "intrebari/raspunsuri sterse de catre admin", acum insa vad ca a disparut. In tot cazul, va multumesc tuturor pentru raspunsuri si sper ca nu va suparati pentru funda, oricum am acordat cate un vot pozitiv fiecarui raspuns. O zi minunata va doresc!

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna! din partea mea nu e o problema ca nu acorzi funda, e dreptul tau si faci ceia ce crezi de cuviinta. nici nie nu mi se pare normal, mai ales ca pentru unele raspunsuri chiar depun efort si timp, dar nu cred ca intereseaza pe nimeni atat timp cat ni se sterg raspunsurile si nu primim nimic in scris ce am fi incalcat..chiar si ieri am vazut ca nu am 2 raspunsuri pe site, dar asta e.
O zi minunata sa aihappy

| Dmonik a răspuns:

Am solicitat repostarea ei printr-un mesaj la "contact", deoarece fusese stearsa fara o justificare solida. A reaparut pe site.

| IMC90 a răspuns (pentru Dmonik):

Nu numai intrebarile sunt sterse fara o justificare solida, sunt conturi suspendate pe termen nedeterminat fara o justificare solida.
Nimeni nu da explicatii nimeni nu este tras la raspundere pentru anumite abuzuri
Vezi aici : http://www.tpu.ro/......u-este-un/

| anonim_4396 explică (pentru Dmonik):

Pentru cei care mi-au raspuns...In primul rand imi iau libertatea de a nu decora cu funda niciun raspuns. Asa cum ma asteptam opiniile sunt diferite si adevarul undeva pe la mijloc. Ceea ce m-a determinat sa pun un pic in discutie acest subiect a fost faptul ca si mie pana in prezent mi-au fost sterse vreo 2 intrebari iar privitor la una dintre ele decizia de a fi inlaturata mi s-a parut chiar exagerata. Asta pentru ca vad pe site, cred ca mii de intrebari similare cu a mea (aceea stearsa). Ca sa fiu mai explicita, solicitam un link, o adresa pe internet unde sa vizionez un film online (un film artistic, nu de genul XXX) In fine, pana mai ieri la menu exista rubrica aceea "intrebari/raspunsuri sterse de catre admin", acum insa vad ca a disparut. In tot cazul, va multumesc tuturor pentru raspunsuri si sper ca nu va suparati pentru funda, oricum am acordat cate un vot pozitiv fiecarui raspuns. O zi minunata va doresc!

| JoIIyJoker a răspuns:

Nimic nu se intampla.Nu este timp de analiza si de reanaliza nici vorba.(daca te kaci si tragi apa, mai poti sa reanalizezi ceva? )big grin