| andrei1237 a întrebat:

Cati din cei care au castigat tricou sau cana pana pe data de 27 iulie si-au primit premiul? Eu sunt castigator al canii din saptamana de 24 februarie-2 martie si nu am primit absolut nimic.

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

In primul rand, nu se pune vorba de bani, ci de satisfactie.Sunt in Italia si imi pot cumpara 1000 de tricouri, nu unul.Eu am tinut sa am acel tricou chiar si cu costuri suplimentare pe care trebuia sa le suport, odata ce ajungea la rudele mele din Romania.Mai este vorba si de seriozitatea acestui portal, din partea administratiei.

17 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Iti trebuie neaparat un tricou? Cred ca este si la magazin la 10 lei.

| andrei1237 explică (pentru 愛日本):

Draga mea, pur si simplu eram curios ce s-a intamplat cu castigul meu.

| 愛日本 a răspuns (pentru andrei1237):

Am fost si eu odata pe locul 1 si nu am primit nici ''campionul zilei''

| andrei1237 explică (pentru 愛日本):

Pai tu pe ce data ai castigat?

| 愛日本 a răspuns (pentru andrei1237):

Asta a fost de mult timp, nu mi-am notat

| andrei1237 explică (pentru 愛日本):

Din moment ce nu vad titlul de "Campionul zilei" pe profilul tau nu vad ce titlu ai fi castigat.

| 愛日本 a răspuns (pentru andrei1237):

Am specificat clar ca nu am primit ''campionul zilei'' dar am fost pe locul 1. Deci asta cum e?

| darrio2007 a răspuns (pentru 愛日本):

Nu ai castigat.Nu scrie nimic la profil.Te amagesti singura.

| darrio2007 a răspuns (pentru 愛日本):

15 lei.

| 愛日本 a răspuns (pentru darrio2007):

Asta a fost de mult si eram locul unu.Stiu sigur asta asa ca nu are rost sa o tineti voi mare si tare! Eu v-am spus ce mi s-a intamplat si nu m-am plans.

| darrio2007 a răspuns (pentru 愛日本):

Mai degraba, din cate vad, tie iti pare rau ca nu ai luat nimic. Dupa evaluarea raspunsurilor, de catre administratorii site-ului, in mod sigur ai picat pe locul 2.Sau chiar 3.

| 愛日本 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu imi pare rau, mi-e de-ajuns sa stiu ca am ajutat pe cineva cu raspunsurile mele happy Oricum, ''campionul zilei'' nu imi tine de foame.

| darrio2007 a răspuns (pentru 愛日本):

Ok.Asa te vreau.O seara buna, frumoaso!

| MskDesign a răspuns (pentru 愛日本):

In primul rand, nu se pune vorba de bani, ci de satisfactie.Sunt in Italia si imi pot cumpara 1000 de tricouri, nu unul.Eu am tinut sa am acel tricou chiar si cu costuri suplimentare pe care trebuia sa le suport, odata ce ajungea la rudele mele din Romania.Mai este vorba si de seriozitatea acestui portal, din partea administratiei.

| darrio2007 a răspuns:

L-am primit.Pentru 15 ianuarie.Atat.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am castigat de 9 ori si am primit un tricou.

| andrei1237 explică (pentru Salontanul):

Pai se da numai un tricou pe model eu asa stiu, la fel este si cu cana.

| Salontanul a răspuns (pentru andrei1237):

Altii au primit 3. Am citit undeva ca spunea unul ca a primit 3 si intreba cum poate desface acea sigla cu TPU.