| Céline7 a întrebat:

Dece de fiecare data cand vrei sa pui o intrebare pe "TPU" se gaseste cate un prost care sa comenteze aiurea? Dece nu se ia masuri? Trebuie sa facem ceva! Exprima-ti...

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Si eu raspund airea la niste intrebari.dar la acele intrebari care nu au ce cauta pe site.winking

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Culmea este ca ei spun ca tu vrei sa te bagi in seama,cand de fapt ei se baga in seama, deoarece nu fac altceva decat sa te critice, nicidecum sa te ajute sau sa raspunda la intrebare!

| Evanna a răspuns:

Pentru ca... ai o gramatica foarte corecta, la fel ca si gradul de comparatie folosit de mine.
Si pentru ca e mai multe masuri ce trebuie luate, nu sunt mai multe.
Sau si pentru ca se gaseste un prost care sa fie caracterizat chiar in momentul asta si pe buna dreptate, acela sa se supere si sa puna o intrebare ca sa il pupe altii in fund.
Tu ce credeai raised eyebrows?

| ndc a răspuns:

De obicei nu sunt un nazist al gramaticii, dar...
* "de ce" se scrie cu spatii intre cuvinte, nu legat
* "TPU" ca nume se scrie fara ghilimele
* "iau masuri", nu "ia masuri" (acordul)
* se pun spatii dupa fiecare fraza, nu pui punctuatia de sfarsit fara spatii.
* "Exprima-ti..." ce?
Asa. Am ingrosat cu succes randurile prostilor care comenteaza aiurea. O seara buna!

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru ndc):

laughing) ti-ai dat seama?

| ndc a răspuns (pentru GiveMeYourPussy):

Sa-mi dau seama de ce? Ca sunt un prost care comenteaza aiurea? Da, mi-am dat seama de ceva timp, dar cui ii pasa. 17 oameni mi-au multumit pentru asta pana acum.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru ndc):

Atunci felicitariwinking

| eugenl a răspuns:

Nu vrei sa o pui (iindrebarea) ci ai pus-o ca nu pot sa comenteze la doar la intentiebig grin
Nu e nimeni perfect, nici chiar tu (ti-a demonstrat ndc). Toti au dreptul la libera opinie, asa ca tot ce trebuie sa faci este sa ignori comentariile si sa apreciezi raspunsurile care te ajuta.

| BiuL a răspuns:

Bine punctat. Pentru ca unii oameni duc lipsa de atentie sau sufera de complexe de inferioritate si nu se simt bine decat scotand defectele celorlalti in evidenta, uitand ca nici ei nu sunt perfecti.
Cred ca ar trebui comunitatea sa faca ceva, adica se semnalizati comentariile "inoportune"; eu nu pot face asta ca cica sunt user incepator sau ceva de genul acesta straight face

| Dots a răspuns:

Te dai desteapta cu intrebarea asta sau ce?