| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an m-am mutat la alta scoala si am dat de o fata care-mi face numai probleme. M-am certat cu ea foarte rau fara sa-i fac ceva. straight face Pana si colegii au observat asta. De fiecare data cand spun eu ceva ea trebuie sa comenteze. De exemplu azi mi-a zis un coleg " Anu' asta facem banchetul vineri 13laughing" [stiind ca eu sunt nascuta pe 13] si eu : " taci maalaughing" si ea " Hai sa ne cacam pe noi ca sunem nascute pe 13. " Cand ies cu cele de a 9a incepe sa comenteze ca de ce stau eu cu ele, ea pe toti ii barfeste, se crede mai desteapta ca toti.
Comenteaza de fiecare data cand afla ca ma place cate un baiat. Ma face grasa. "De ce se uita astia la tine ".
Mereu gaseste ceva cu care sa ma deranjeze si eu sunt asa mai timida si pun la suflet. straight face
Nu i-am facut nimic si nu inteleg de ce se comporta asa.
Nu stiu ce sa-i zic cand imi spune asta s-au ce sa-i fac. Imi vine uneori sa-i dau cate una

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este FOARTE invidioasa oh go on. De obicei persoanele de genul asta sunt invidioase si calca pe oricine in picioarebatting eyelashes. Dar, tu raspunde-i cu aceeasi monedawinking. Da-i replici bune [ cand zice : ' De ce se uita astia la tine ' tu ii spui ' Ca sunt frumoasa pisiihee hee ' / sau ' Esti grasa :p ', tu : ' Iti trebuie ochelari iubire love struck. Asa nu o sa iti mai vad chipul asta de muma padurii mereubatting eyelashes. '
Tre' sa ai TUPEU!
Raspunde-i si tu, bine dar sa nu o injuri sau ceva [ nu te cobori la mintea unei proaste oh go on ].
Succes; o3!

Răspuns utilizator avertizat
| Indestructible44 a răspuns:

Pai in primul rand nu o baga in seama ca e geloasa, si in al doilea rand lasa-o sa vorbeasca cat vrea si daca mai comenteaza comenteaza si tu la vorbele ei ok?happy