| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune la ce ajuta fundele? Sau numai folosesc ca altii care nu gandesc sa raspunda cu kg?

Răspuns Câştigător
| Lauria a răspuns:

Te ajută să crești în rank(o fundă valorează 100 de puncte).

| anonim_4396 explică (pentru Lauria):

Aaaaaaaaaaa ok
iti dau funda sa ai rank mare fi tare te implor fi tare pe TPU ITI dau funda si daca vrei poti sa dai cerere de rpietenie!

| Lauria a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine,mulțumesc!

| anonim_4396 explică (pentru Lauria):

N-ai pentru ce

9 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

A alege un raspuns castigator inseamna a-ti arata recunostinta fata de cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult. Acesta va fi recompensat din partea TPU.ro cu 100 puncte si, in acelasi timp, va putea sa se bucure de faptul ca a reusit sa te ajute cel mai mult. A alege un raspuns castigator poate fi felul tau de a multumi pentru ajutorul primit :)

Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| anonim_4396 explică (pentru MrAngelus):

O multumesc mult esti cel mai tare dar imi pare rau am dat funda oooooooof

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fundele,in mare parte, reflecta valoarea raspunsurilor tale si te ajuta la numarul de puncte, sa cresti in clasament.Numai bine.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok multumesc imi pare rau dar am dat funda tio dadeam tie scuze!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu alerg dupa funde sau puncte; nu asta este scopul meu pe TPU.Mult noroc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok bravo UITETI AICI OM CINSTIT BAI!