| AlleSiAtat a întrebat:

Sunt noua pe aici...m-ati putea ajuta cu 2 chestii? As vrea sa stiu cum dau funda sii...cum imi adaug prieteni.
Aaa! Daa! Cine raspunde la ambele primeste prima funda pe care o dau eu happy.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Toate curiozităţile tale legate de site poţi lămuri citind regulamentul.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Lectură plăcută!

| AlleSiAtat explică (pentru NOname):

Multumesc,am gasit cum.Comentariul tau n-a fost rautacios, nu?

2 răspunsuri:
| dragoilidia a răspuns:

Funda=in dreapta iti apare o funda daca indrepti mausul spre ea, ea devine colora daca apesi pe ea raspunsul devine castigator, e un fel de a multumi cuiva pentru ajutorul acordat.prietenii=apesi pe poza celui/cea care vrei sa o/il adaugi la prietenii si acolo sub poza scrie adauga prieten apesi acolo, ii scrii un mesaj jen salut, accepti cererea mea de prietenie? Si dai ok.
O zi frumoasa!