| Fatamuntilor a întrebat:

Care credeti ca este (in opinia voastra) cel mai deranjat lucru cand intrati pe TPU?
Aici nu ma gandesc la incalcarile de regulament.
Ceva de genul dezacorduri, dezinformari... mici conflite.
Ce va,, zgarie" cel mai mult ochisorii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci categoria e Totul despre TPU, nu? Hai sa lasam adevarul pudic in pielea goala.
Neseriozitatea unora care e uneori chiar, chiar...
Useritele astea care nu dau date si locuri de intalnire, decat dupa ce bagi doua seringi de benzina in rezervor.
Voturile ma enerveaza la culme prin faptul ca scot in evidenta si impun un anumit model de urmat.(aici tanti, am fost prea serios)
Intrebarile care n-au nicio legatura cu situatiile de viata si moarte.Nu ca nu m-ar interesa rochita patata cu cerneala, sau sarcina unei necunoscute dintr-un colt indepartat de tara.Astea sunt viata mea.Dar dupa atata supradoza de utilitate, incep si eu sa ma conformez aruncandu-ma in propriile extreme.
Sunt sigur ca iar nu m-ai inteles, nici nu te pot obliga, dar stati linistita ca intru si eu des in miopie cerebrala cand vad unele discutii de pe aici.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, nu am inteles mare lucru, dar cel putin mi-am incheiat ziua intr-un mod placut.

29 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cândva demult erau reclamele, dar nu mai, de când cu AdBlock-ul.

Uneori mă irită câte un avatar care rânjeşte la mine, câte o postare mai prostuţă sau dispariţia barei muzicale.
A, şi că nu se dau covrigi cu lapte la intrerare.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Dupa bara muzicala plang multi...

Cat despre covrig cu lapte,... nu stiu poate iti dau elevii de aici, precis le ramane de scoala

Poate ar trebui sa faca TPU ul contract cu o fabrica de lapte (laptele de aici e destul de bun )
Sau o covrigarie si o ferma de vacute laughing

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mai bine direct cu caprele lui Hombre.hee hee

NOname
| NOname a răspuns:

Pe tine?

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

S-ar putea sa mi-o iau pentru asta, dar asta e... mi-o asum
Imi deranjeza retina raspunsurile care incep cu,, buna'', o zi buna '' si pa paa.
Partea buna ca uneori recunosc userul cu ajutorul asfel

Cei care isi cer in mod insistent funda

| Leocerba a răspuns:

Cel mai deranjant cand intru pe TPU este mâțul meu care ma pandeste din spatele laptop si brusc sare pe butonul de la tastatura care intrerupe functionarea. Fix pe butonul ala. Fix dupa ce am terminat de scris raspunsul genial. Care nu va fi citit de nimeni. Niciodata. Din cauza mâțului.

| Fatamuntilor explică (pentru Leocerba):

Destept motan!laughing

| Hombre a răspuns (pentru Leocerba):

Ca sa scapi de acest impediment iti fac o oferta, imi dai mâţul şi iţi dau o capra, e productiva si avantajul cel mai de pret e ca vei petrece mai mult timp in natura mergând cu ea la pascut.winking

| Fatamuntilor explică (pentru Hombre):

Pai nu dai caprele tale pentru site?
Cei care posteza mimin 10 raspunsuri pe site primeste lapte.Ce funde, ce insinga aia de campion...lapte frate, ca e sanatos!laughing.

| Crazyfish a răspuns:

Ipocrizia,prostia si limbajul fb.

| Jipa95 a răspuns:

Tinand cont ca este un site de intrebari, ceea ce ma deranjeaza pe mine foarte tare, si este si o incalcare de regulament sunt intrebarile care cauta rezolvarea la temele de la scoala.

| dannyel86 a răspuns:

Clar greselile de scriere (intentionate sau nu) deranjeaza vizual pe cel care citeste textul problemei la care se doreste o posibila rezolvare.
Plus intrebarile aberante, fara rost sau puse din plictiseala; neseriozitatea unora poate crea neplaceri, dar trebuie sa invatam in timp sa fim toleranti si sa ignoram frustrarile lor.

| Fatamuntilor explică (pentru dannyel86):

Mi se intampla sa fac si eu greseli de scriere (neintentionat)
Robotelul ma corecteza doar cand raspund cand raspund, nu si cand pun o intrebare!
Graba bat-o vina!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Media foarte scazuta de varsta, prostia in toata expansiunea ei, incultura, lenea, superficialitatea, impulsivitatea, orgoliile, deformarea realitatii, incompetenta oficialilor, etc

| LTAA a răspuns:

Cand cineva intreaba
"cat costa un ecran nou, telefonul este Samsung".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Raspunsurile/intrebarile in care se aduc jigniri de orice fel.
2.Intrebarile/raspunsurile de prost gust(desi trebuie sa recunosc unele desi sunt ''de prost gust'' ma amuza : )- adica te face sa te gandesti:''Chiar exista oameni asa prosti?!'' sau ''Cum se poate macar gandi cineva la asa ceva?!''... : ) (exceptie fac raspunsurile/intrebarile postate intr-un mod sarcastic)
3.Reclamele afisate intr-un mod excesiv pe site
4. Postarile sterse de admini fara documentatie
5.''Funda''? (in raspuns -pentru ca in intrebare e NECESARA!)
6.Reperitor la ''punctul 4''-nerespectarea dreptului la libera opinie +altele...
7. Prea multi adolescenti pe site, prea putini ''batrani''(rezulta-intrebari cu raspunsuri stupide sau intrebari fara raspuns)
8.Nesiguranta informatilor preluate
9. Disparitia barei muzicale
10. Disparitia chatu-lui TPU(eu nu l-am incercat sad )
11.Marile greseli de scriere!(adica ''analfabetii'' care au acces la internet)

Cam astea in mare...

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

E clar ca punctul unul deranjeza pe toti, de obicei sunt raportate
2. POATE pentru uniii li se pare amuzant
3 am inteles ca poti instala ceva ca nu mai apara
4 nu tot timpul postarile sunt sterse de amnini...ele pot fi raportate de useri
5aici sunt de acord, dar cred ca e o mod de a atrage raspunsuri
9 aici si mie imi pare rau, poate citeste cineva de sus
10. chatul nu l-am folosit mi-e indiferent
11 ma abtin... mai fac sieu greseli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general ma uit pe la intrebari populare si imi vine sa vars. Mai ales cand predomina intrebari de-a dreptul cretine de la D&S, acestea facand probabil cea mai multa publicitate negativa site-ului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia multora si aroganta unora.Ca de gresit toti gresim.O seara buna.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, toti grersm!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woooow,cel mai tare si mai tare muschii,slabitul si temele.
Dupa aceea comentarii perverse, chestii ce le spun unii useri pentru a se evidentia ca au IQ peste nivelul marii.

Desi e vizibila pe profil data nasterii, un asa zis expert in tras de fiare imi spunea „copil prost".Nu-l mai vad, deoarece de prost ce am fost, am amici multi si l-a raportat.O zi buna in continuare ii doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulrumesc tanti pentru funda, dar nu stiu cum s-o folosesc.Am sa incerc la Kauflandf poate o pot valorifica.Te pup si pe tine bye. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uittat, imi e dor de tine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care-și recomanda singuri întrebările si cei care ii fugăresc pe alții cu păreri diferite. Sunt multi care au plecat din cauza asta. Îmi placea mai mult pe vremuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Ryuuzuka a răspuns:

Faptul ca ai scris `conflite` in loc de conflicte.

| CodrutEnergy a răspuns:

Cum dospeste nepasarea si cum e lasat de izbeliste sit-ul.