| XDarkAngel a întrebat:

Care credeti voi ca e cea mai goala categorie (ma refer la numarul de raspunsuri)? Dar cea mai plina?

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Legislatie, Politic & Social cred că este cea mai "goală", iar la cea cu cele mai multe răspunsuri Totul despre TPU sau Conversaţii.
Succes!happy

| XDarkAngel explică:

Nu ma refer neaparat la cate intrebari sunt. De exemplu la cauze nobile chiar daca sunt putine intrebari au multe raspunsuri. Sa zicem la PC/Online, acolo is grele intrebarile, iar majoritatea nu primsc raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru XDarkAngel):

Pai atunci ar fi un posibil criteriu: accesibilitatea si popularitatea categoriei. Cum ai spus si tu, anumite categorii sunt pentru "o casta inchisa", adica pentru specialisti in domeniu si atunci e clar ca au raspunsuri putine.

| ClaudiaaMM a răspuns:

Cea mai plina e cu siguranta categoria Adolescenti pentru ca are si cele mai multe intrebari. Cea mai goala cred ca este categoria cauze nobile deoarece are doar 24 de intrebari. Poti vedea numarul de intrebari dand pe,, Pe categorii '' ...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai goala? Posibil: Cauze nobile. Ai doar 24 de intrebari, deci raspunsurile nu sunt prea multe. Cea mai plina? Posibil: Adolescenti. Ai 264.418 intrebari.