| Adry05 a întrebat:

Care e ideea acestui concurs? E permanent, sau doar pe-o perioadă? Dacă da, cât timp? Locurile 2 şi 3 câştigă ceva? Cât mai multe detalii, mulţumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Cred ca nici adminii nu stiu inca. Este abia a treia zi de concurs. In prima zi (am vazut si azi asta),au fost suspendate conturi pentru raspunsuri irelevante,gen "agdjkdhdj",sau "da","nu", etc.
Vor vedea si ei cum se misca situl, daca nu se blocheaza... Eu personal am vazut o scadere a raspunsurilor castigatoare pentru ca nu se mai dau raspunsuri aprofundate, din suflet, ci doar o fraza si atat!
Este cantitate fara calitate.
Ramane de vazut ce hotarasc adminii.

7 răspunsuri:
| Adry05 explică (pentru Elianna):

Si este permanent?

| Elianna a răspuns (pentru Adry05):

Cred ca nici adminii nu stiu inca. Este abia a treia zi de concurs. In prima zi (am vazut si azi asta),au fost suspendate conturi pentru raspunsuri irelevante,gen "agdjkdhdj",sau "da","nu", etc.
Vor vedea si ei cum se misca situl, daca nu se blocheaza... Eu personal am vazut o scadere a raspunsurilor castigatoare pentru ca nu se mai dau raspunsuri aprofundate, din suflet, ci doar o fraza si atat!
Este cantitate fara calitate.
Ramane de vazut ce hotarasc adminii.

| Adry05 explică:

Mă refer la concursul de pe TPU cu răspunsurile.

| Musique a răspuns:

Găsești totul aici http://www.tpu.ro/blog/?p=3717 sau poți întreba la CON TACT.
O zi bună.

| vali1985 a răspuns:

Ideea concursul este de a premia utilizatori care ajuta cel mai mult.

| dragos9234 a răspuns:

Ideea este sa se mai creasca activitatea.
Nu cred ca este permanent.

| Elizabethe a răspuns:

Ideea acestui concurs este sa ii premieze pe cei care dau cat mai multe raspunsuri in semn de multumire. Inca nu se stie daca concursul e permanent sau nu.