| LisaJulie a întrebat:

Care este motivul pentru care utilizatorul 1onur a dat ca ma ignorara? Nici nu am vorbit cu el! Da răspunsuri foarte lungi și ciudate. Oare a mai avut vreun cont?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Face propaganda religioasa si ca sa nu ii poti atrage atentia face din astea

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Și care e motivul pentru care mi-a dat ignor dacă eu nici nu am vorbit cu el! Ți-a dat și ție?

| suntserios a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu i o fi placut un raspuns al tau cine stie.

| LisaJulie explică (pentru suntserios):

Eu cred ca e același user cu userul acela cu DumnezeuExista

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu trebuie sa fie un motiv.
si eu m-am trezit cu ignor de la dansul.A trimis cerere de stop ignor, am aprobat dupa 2 zile ca mi se parea interesant un raspuns de-a lui si am comentat.Si m-a ignorat din nou.Sa stea acolo ca sta bine.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Ei, domnul 1onur are jumătate din userii TPU la ignore

| LisaJulie explică (pentru ILoveBlackCats):

Dar de ce?

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru LisaJulie):

Nu-i place sa fie contrazis, banuiesc. N-am vorbit cu el in viata mea si, magie, m-am trezit ca ma ignoră

| LisaJulie explică (pentru ILoveBlackCats):

Am impresia ca e un utilizator mai vechi căruia i s-a suspendat contul

| ILoveBlackCats a răspuns (pentru LisaJulie):

Poate, nu stiu sincer. Are 3 conturi si pe toate mă are la ignore

| LisaJulie explică (pentru ILoveBlackCats):

Pe bune? Care sunt acestea?

| MihaiMB a răspuns:

Eu unul nu vad de ce te-ai intreba asa ceva, daca tu stii ca nu ai deranjat pe cineva cu vreun raspuns si nu ai gresit cu nimic, eu as zice drum bun si cale batuta sa ma aibe in continuare la block pana se gandeste sa ma scoata.

| BobTheCat a răspuns:

Si eu am patit la fel! Totusi, mi-am amintit ca i-am dat un raspuns la o intrebare mai demult care nu i-a prea convenit (in sensul ca nu era in concordanta cu parerile sale), deci banuiesc ca acesta era motivul. Sfatul meu este sa il ignori, e doar un adult fara educatie care adora sa faca propaganda religioasa (desi presupun ca te-ai prins ca e fara educatie din raspunsurile lui).

| LisaJulie explică (pentru BobTheCat):

Spune niște chestii fără sens în răspunsuri și scrie despre Dumnezeu și amin de parca ar fi iehovist

| BobTheCat a răspuns (pentru LisaJulie):

S-ar putea, avand in vedere cum vorbeste! Mereu face ce face si il aduce pe Dumnezeu in discutie.