| deliutzaXvamp a întrebat:

Care sunt utilizatorii TPU pe care ii apreciati?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

O, sunt atât de mulți...
O parte din ei găsești în listele de aici: http://www.TPU.ro/......ina-5.html
La mulți ani!

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe toți care au activitate constantă pe site ajutând!
La mulți ani!
Pa, pa.

| hideaway a răspuns:

Îi apreciez pe urmatorii: NOname, Legiuitoarea... toţi cei care m-au ajutat pentru că au facut un efort. Tu pe care îi apreciezi?

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Eu îi apreciez pe toţi cei care dau răspunsuri inteligente şi folositoare.
Nu e uşor.

| hideaway a răspuns (pentru misterioaѕa):

Te apreciez şi pe tine Pătrăţicăă... pentru că m-ai ajutat şi e un mare lucru.

| misterioaѕa a răspuns (pentru hideaway):

Îţi mulţumesc.
O zi bună

| hideaway a răspuns (pentru misterioaѕa):

Nu ai pentru ce.
O zi bună şi ţie. happy

| Dumnezău a răspuns:

Clonele,habotnicii si trollii.

| Abandoned2 a răspuns (pentru Dumnezău):

Damn dwarves...they are so fond of getting drunk.

| Dumnezău a răspuns (pentru Abandoned2):

What dwarves?

| Abandoned2 a răspuns (pentru Dumnezău):

These fellows...http://www.cinemagia.ro/......es/943660/

And you, my dear, you might be one of them! :D Happy New Year!

| Dumnezău a răspuns (pentru Abandoned2):

Si ce treaba au Thorin Oakenshield si baietii lui cu userii pe care ii apreciaza casa de toleranta numita TPU?

| Dumnezău a răspuns:

Thorin la cat de ingrijit arata, zici ca trece zilnic pe la cosmetizare, nicidecum c-ar fi betivan notoriu. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Ok, Mr. V, sir! Freedom forever for the trolls!

| Abandoned2 a răspuns:

Aia care ma apreciaza si pe mine.

| Remus82 a răspuns:

Eu nu cunosc pe nimeni, dar am vazut cativa breji:de aia nici nu-i denumesc! Deci ii apreciez pe cei care au ce da bun din ei.

| RobbyPh a răspuns:

NOname

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BenBurnleyTheo, Dumnezau, Aero NOname, Woodenpints, FuckTheSystem, A, Paulla, GenOm, ChioruL, Ryke, floare0albastra, Ray. Si or mai fi, imi cer scuze pentru cei de care am uitat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi placa, putini.
Sa-i apreciez, si mai putini.