Apache
| Apache a întrebat:

Cat de mult a scazut sau crescut calitatea userilor fata de cei de acum 3-4 ani?
Intrebare pentru userii vechi.
Cat de mare este diferenta in opinia voastra?

13 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu cred ca acest site a mers bine doar la inceput! Si aici vorbim de calitate!
O minune tine doar 3 zile, hai fie...3 luni!
Intotdeauna cantitatea va inlocui calitatea.
Postare din 2010:
http://www.tpu.ro/......a-zeci-de/

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
asa e la inceput, toata lumea se inghesuia sa te ajute, acum a intervenit plictiseala, aceleasi intrebari fara rost, multi raspund doar pentru funde/voturi si tricouri mai nou..asa vad eu.dar sa nu uitam ca totusi avem cu cine sa ne mandrim si pe cine sa ne bazam pe dl..nelul/ioandelasal/ dna brigaela.
O zi frumoasa sa aihappy

| Musique a răspuns:

Se vede după clasament.
Cei buni, cu răspunsuri de calitate ocupă primele locuri, ceilalți...

| Apache explică (pentru Musique):

Nu rankul face userul... vrei sa imi spui ca toti cei din top 50 au raspunsuri de calitate?

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

A scazut, multi au renuntat, sau intra tot mai rar, dupa invazia celor de grupa mica, mai ales a celor care fac sex neprotejat! E destul de mare, dar important - cumva, totusi! - este ca, parca in 2011, TPU a fost cotat ceva de gen cel mai bun / sau cel mai vizitat site.

| 4b a răspuns:

S-a cam dus veghea generatie si ne-au invadat pruncii cu pruncia lor.
Numa' binewinking

| drogh a răspuns:

Este o diferenţă mare. Chiar dacă nu sunt de prea mult timp, e foarte linişte pe TPU. Dimineaţa chiar te simţi ca la un priveghi. Doar seara mai mişcă ici pe colo nişte răspunsuri, dar unele date doar să fie având o calitate de 0 la sută şi cantitate sută la sută eronată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diferenta este enorma.Asa se intampla cand un site este liber.Mai grav este ca multi nu mai au respect sau bun simt si posteaza orice, fara a citi regulamentul.Iar la unii, limbajul lasa de dorit.O seara buna.

| powergirl a răspuns:

Nu sunt foarte veche pe acest site dar am vazut ca la inceput cand am intrat si mi-am facut cont raspunsurile la intrebari erau ma serioase acum sunt din ce in ce mai aiurea si raspunde oricine numai sa fie un raspuns acolo poate si treaba cu tricoul sau funda nu ma lupt pentru nici o funda nici un tricou si nu raspund sa ma aflu in treaba daca stiu ceva da zic sau daca e numai parere mi-o exprim fara sa jignesc pe nimeni si la ce nu stiu gen calculatoare sau mai stiu eu ce masini etc nu raspund las pe cei care stiu. nu asa se ajuta omu sa dai raspuns asa sa fie parerea mea

| Andyᵗᵐ a răspuns:

ENORMA diferenta...E scoala, liceu, facultate deci nu prea mai are timp lumea sa intre.

| AlexJr a răspuns:

Pai ownerul cere cantitate, lucru care nu se pupa cu calitatea. dar ce vorbim aici, ce stiu eu si nu stii tu?

| Apache explică (pentru AlexJr):

Vroiam sa stiu parerea userilor vechi care au mai ramas pe site...dar acum daca stau sa ma gandesc bine nu cred ca a mai ramas nimeni

| antoniamariaxoxo a răspuns:

Eu nu sunt veche