| eucumine010 a întrebat:

Cat dureaza pana nu voi mai fi nevoit sa astept aprobarea raspunsurilor sau ce trebuie sa fac? Multumesc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

N-are rost să te consumi, nu va mai dura mult. Doar primele câteva zeci de răspunsuri vor avea nevoie de o aprobare și vor fi aprobate cam în jumate de oră de la postare. Administratorii trebuie să se asigure că nu ești vreun spam-er și că ai un limbaj cât de cât decent (deși părerea mea personală este că acele răspunsuri tot de roboțel sunt aprobate. îmi vine greu să cred că are cineva capacitatea de a citi într-un timp atât de scurt toate răspunsurile utilizatorilor noi și nu sunt deloc puțini).

Mai ai puțină răbdare!
Baftă!

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă ți-ai confirmat deja adresa de mail, n-ar trebui să mai dureze mult. Maxim o zi, două. În cazul meu a durat doar câteva ore.

| eucumine010 explică (pentru NOname):

Am confirmat adresa de mail. Cam aiurea chestia, deoarece pe degeaba raspunzi userului daca imi apare raspunsul peste 10-30 minute, 1-2 ore etc. O sa mai astept sa vad daca o am vreo schimbare pe parcus. Merci pentru raspuns.

| eucumine010 explică (pentru NOname):

Multumesc pentru raspuns.

| NOname a răspuns (pentru eucumine010):

Nu ai pentru ce. Noapte bună.

| NOname a răspuns (pentru eucumine010):

N-are rost să te consumi, nu va mai dura mult. Doar primele câteva zeci de răspunsuri vor avea nevoie de o aprobare și vor fi aprobate cam în jumate de oră de la postare. Administratorii trebuie să se asigure că nu ești vreun spam-er și că ai un limbaj cât de cât decent (deși părerea mea personală este că acele răspunsuri tot de roboțel sunt aprobate. îmi vine greu să cred că are cineva capacitatea de a citi într-un timp atât de scurt toate răspunsurile utilizatorilor noi și nu sunt deloc puțini).

Mai ai puțină răbdare!
Baftă!

greece12
| greece12 a răspuns:

Am o melodie pentru tine!
http://www.youtube.com/watch?v=HiD2CGkoNts
Daca ai simtul umorului, intelegi.
Daca nu, pacat!

| eucumine010 explică (pentru greece12):

Era pentru mine melodia?

| Konata a răspuns:

Buna, pai din momentul ce dai raspunsul, in momentul acela sau peste cateva secunde se aproba singurhappyNu-i nevoie sa faci nimichappyFundita? plzz

| eucumine010 explică (pentru Konata):

Http://i39.tinypic.com/68fwp3.jpg Dupa cum vezi nu este asa cum spui tu. Mersi oricum.

| Konata a răspuns (pentru eucumine010):

Se mai intampla sa gresestihappy

| eucumine010 explică (pentru Konata):

Da, nu e nici o problema stai linistita. happy

| BilaDorel a răspuns:

"I: Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
R: Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea."

| eucumine010 explică (pentru BilaDorel):

Sa rezolvat. Merci pentru raspuns.