| stuff0happens a întrebat:

Aprobarea raspunsurilor e in functie de vechimea de pe site?

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Ti le aproba, dar fara acestea sa obtina cuvinte obscene, intrebari stupide mai pe scurt.
Intai trebuie sa-ti faci cont... Iar dupa ce dai 30 de raspunsuri ti le aproba mai repede.winking

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primele 30 de raspunsuri necesita moderare si dureaza pana sunt afisate. Ulterior, raspunsurile apar automat pe site.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La inceput intrebarile si raspunsurile sunt moderate de doi useri cu vechime pe site.

cami
| cami a răspuns:

Nu neaparat. Poti sa ai 3 luni, si doar 5 raspunsuri, deci vei fi in continuare moderat. Sau ai 3 zile si 176 de raspunsuri, normal ti se vor aproba automat. Deci, depaseste 10 raspunsuri, si nu vei mai fi nevoit sa astepti.

| inna a răspuns:

Da, la inceput. Cei noi sunt tinuti sub supraveghere cateva zile.

| Catalion a răspuns:

Daca esti nou, esti tinut sub supraveghere vreo 2-3 zile si daca ai dovedit ca esti de incredere, esti lasat liber. Adica intrebarile si raspunsurile tale se vor publica imediat, dar ai grija sa nu pui intrebari si raspunsuri jignitoare ca pe urma o sa fii observat de adminul sau adminii site-ului si o sa fi suspendat mult si bine si nu mai ai cum sa pui intrebari si sa oferi raspunsuri o perioada.

| Sara a răspuns:

Da da!
papa

| DonGiovanni a răspuns:

Da, la inceput ti-le aprobeaza mai greu. dar dupa o saptamana ti-le aprobeaza in 20 secunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, oarecum happy, bine ai venit pe site

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vorba de un criteriu care, pare-mi-se ca se aplica nu doar la raspunsuri ci si la-ntrebari.; oricum., criteriul asta la care sunt supusi vremelnic noii-veniti contravine ideii pentru care se pretinde a fi fost creat saitul, cu atat mai mult cu cat el excede criteriilor de moderare incluse in regulament, criterii pe care le apreciez necesare, le consider suficiente, dar aplicate din cand in cand.(parerea mea!)