| dMgACTIONpublication a întrebat:

Cate puncte da o >funda?

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citesteste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si te lamuresti, inclusiv cum obtii puncte si cate. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
10 puncte din partea site-ului.
De ce sa aleg un raspuns castigator pentru intrebarea pusa de mine?
Toti cei care au raspuns la intrebarea ta au lasat la o parte, chiar si pentru cateva momente, interesele si grijile proprii pentru a-ti oferi un sfat, o solutie, o vorba buna sau macar pentru a-ti lumina chipul cu un zambet. A alege un raspuns castigator inseamna a-ti arata recunostinta fata de cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult. Acesta va fi recompensat din partea TPU.ro cu 10 puncte si, in acelasi timp, va putea sa se bucure de faptul ca a reusit sa te ajute cel mai mult. A alege un raspuns castigator poate fi felul tau de a multumi pentru ajutorul primit :)
Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| Eღilia62 a răspuns:

100 de puncte.Mai multe informatii despre punctaj vezi la "Intrebari frecvente" in josul paginii.

| LifeFail a răspuns:

100 de puncte. Anyway, n-ar mai fi nevoie să întrebaţi chestiile astea dacă aţi citi întrebările frecvente.

| alessia5158 a răspuns:

| MMihai a răspuns:

100 de puncte

| papusikatha a răspuns:

100 de puncte happy

| RockaruL a răspuns:

Raspuns normal=50 de puncte
Raspuns castigator(funda)=100 de puncte
Sper ca te-am ajutat.

| furios4you a răspuns:

| Smecheru27 a răspuns:

100 de punkte dai funda? plzz te rog da-mi

| RollShot a răspuns:

Buna.100 de puncte.plz da-mi mie funda ca nu am nici macar 1!

| HalloweenPumpkin a răspuns:

Atunci cand un raspuns este ales castigator, cel care l-a postat primeste 100 de puncte funda? te rog

| cos96alx a răspuns: