| BloodyBlade a întrebat:

Cate puncte este o funda?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce ar fi să citești Întrebările frecvente?
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente

Punem pariu că o să găsești răspunsul acolo?

| blueangel99 a răspuns:

Funda=raspuns castigator=100 puncte.
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa,pa!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Uite un fragment copiat din „întrebări frecvente" (http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente ).
„Pentru postarea unui raspuns (aprobat) veti primi 50 de puncte;
pentru postarea unei intrebari nu se mai ofera niciun punct si nici pentru votarea raspunsurilor postate de altcineva;
atunci cand un raspuns este ales castigator, cel care l-a postat primeste 100 de puncte; pentru fiecare vot "folositor" sau "inteligent" primit, se ofera cate un punct.
De asemenea, se acorda puncte suplimentare pentru rapiditatea cu care postezi un raspuns:
primul raspuns postat pentru o intrebare valoreaza 50 de puncte;
al doilea - 40 de puncte; al treilea - 30 de puncte; al patrulea - 20 puncte; al cincilea raspuns - 10 puncte."
Așadar, funda (răspunsul câștigător) valorează 100 de puncte.
Baftă!

| ღAnonimღ a răspuns:

Din cate stiu 100 de puncte;

| bigsy a răspuns:

Un raspuns : 50 puncte
O funda : 100 puncte.

FUNDA
?
plssssssssssssss

| Ilusion :X a răspuns:

Cam 500-600.

| TheBlackCrystal a răspuns:

100 puncte. FUNDA?! plz ca nu am nici un punct pana acum crying

| Elsiane a răspuns (pentru TheBlackCrystal):

Eu am 520 puncte până acum, nu mă grăbesc. Și nici o fundă, dar nu sunt zgârcită; nu vreau să le iau pe toate. Am timp destul.
O fundă oferă 100 puncte, dar dacă șterge cineva întrebarea sau chiar și răspunsul punctele scad.