| anonim_4396 a întrebat:

Ce are TPU azi? am vrut sa postez la intrebarea asta un raspuns, si a trebuit sa reformulez de 3 ori ca nu imi dadea voie :)). vezi domne raspunsul putea fi pus doar la dragoste si sex. cum vine asta?

http://www.tpu.ro/......-observat/

E o chesti noua de care trebuie sa stiu?

18 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Da, tocmai am păţit şi eu aceeaşi chestie sad
S-ar putea ca "roboţelul" TPU să-şi facă de cap laughing

La o întrebare postată la "Sănătate" am vrut să răspund cu termeni ce ţin de o infecţie genitală şi roboţelul îmi afişează următoarele :
"Nu poti posta aceast raspuns la intrebarea aleasa!

Raspunsurile ce contin cuvinte de genul... pot fi postate doar la intrebari din categoria Dragoste si Sex"

Situaţia aste total AIUREA deoarece întrebarea ta ţine de "Sănătate", fiind vorba de o boală sad

Am luat legătura cu Admina Cristina şi i-am sesizat acest aspect - SPER că situaţia se va remedia cât de curând happy

Toate cele bune.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Stii cat mai tine prostia asta? deja devine enervant rau. am schimbat de 5 ori un raspuns, si tot nu ma lasa sa il postez.

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-aş putea să-ţi spun sad
Sunt curios ce o să-mi răspundă Admina Cristina la sesizările făcute...

Ieri, la altă întrebare, roboţelul NU m-a lăsat să postez un link deoarece avea alăturate 2 litere ( care nu i-au plăcut ) b şi j - îi trebuia să fie postată doar la "Dragoste & sex" rolling on the floor

Am fost nevoit să "ciuntesc" linkul respectiv şi să-l scot pe "b" de acolo laughing

Mare TÂMPENIE şi cu "roboţelul" ăsta!

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Tu zici la aia tampenit, acum 2 secunde nu imi dadea voie sa postez la D S, ca raspunsul ala merge doar la D S. adica nu ma lasa sa raspund postul care il puteam face doar acolo. s.a dus naiba site-ul laughing. pe cat de "nesimtit " as suna, sunt curios, intra macar o data la 3 zile adminii pe aici, sau doar cand au chef?

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta chiar că-i bună =))

Oricum, trimite şi tu un mesaj la "Contact" şi explică aceste probleme :
http://www.tpu.ro/contact
Poate, poate se "trezeşte" cineva şi meştereşte puţin la "roboţel"!

O zi frumoasă.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru bursuc001):

La fel am patit si eu! Am postat un raspuns la,, Dragoste si sex' so cand sa raspund robotelul mi-a zis ca acest raspuns nu poate fi postant decat la,, dragoste so sex;'' Pai eu acolo eramlaughing Am renuntat la o propozitie
PS Doneza cineva niste unsoare pentru robotel?big grin

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Cred ca robotelul a invata cuvinte noi, ca nici mesajul anterior nu m-a lasat sa il postez aici ...cica tot la D&S merge

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

E aiurea rau. adminii nu fac nimic ce naiba?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Speram sa se miste ceva. Daca tu si bursuc ati scris la contact voi scrie si eu...si atasez acest link

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

M-a mirat ca azi mi s-a sters o intrebare dar sa rezolve problema nu puteau rolling on the floor. vai de noi

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci...robotul asta e setat pe D&S rolling on the floor
Am postat la,, sanatate '' la o intrebare despre sanatate ...si robotul a zis ghici ce? rolling on the floor
Am dat clic a doua oara si m-a lasat sa postez.

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Slabe sanse cu admina, deoarece acum e in vacanta la sarmale. ii doresc pofta tare si Craciun fericit dar raspunsurile nu cred ca se vor mai analiza manual deci o sa fie o debandada enorma pana pe data de 4 Ianuarie cand ia sfarsit vacanta adminei.

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bună!

S-ar zice că Admina Cristina şi-a făcut timp şi pentru sesizarea mea happy
Asta printre sărmăluţe, prăjiturele şi alte bunătăţi laughing
Mi-a trimis e-mail şi a spus că situaţia se va remediawinking

Să SPERĂM că aşa va fi!

O zi frumoasă.

| Liviu a răspuns:

Numai drogati robotelu va rog frumos.Sau ma rog, creati o robotica, sa se satisfaca si el, ca lucru manual la facut sa o ia razna laughing. Ia prajit vreun circuit blushing Sau i so fi 'umflat' vreo dioda whistling laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Devine enervant rau. nu pot posta nici la intrebarile mele rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am patit-o si eu abia acum. Nu prea postez eu ceva ce include „s e x".
Chiar nu inteleg acest „mega-robo-retardel" al TPU-ului, ce rost o avea...

Zici TPU și tragi apa!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mda, am vazut ca si aseara nu ma lasa sa zic pro.sti.tuata, aia si.a pus palma in fund si a plecat, ii era lene sa repare site-ul.

| sappy a răspuns:

Am intalnit si eu problema, dar acum merge la mine!