| HighByTheBeach a întrebat:

Ce credeti despre utilizatorii care cersesc funde? Funda pentru raspunsul ce ma va impresiona mai mult!

Răspuns Câştigător
| Userses a răspuns:

Sincer, ar trebui penalizati atat cei care cer, cat si cei care promit ca-ti vor da. Foarte multi utilizatori(de regula proaspeti) isi creeaza impresia gresita ca TPU e o joaca de funde. Bine, e adevarat ca site-ul si-a cam pierdut scopul/idealul pe parcurs, dar daca as fi admin n-as mai permite postarile de acest gen sau as aplica sanctiuni acelora care sustin acest joc de funde. O idee mai buna ar fi scoaterea lor.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aproape la fel de proastă ca despre cei care nu uită să precizeze că dau funda la sfârşit, jignind inteligenţa celor care urmează să răspundă.

Şi unii, şi alţii sunt aproape la fel de imaturi şi superficiali, după părerea mea.

Apache
| Apache a răspuns:

Ca au nevoie de o viata...
Ce sa faci pana la urme cu ele? sa ajungi user al anului cersind funde?
Ok, poate reusesti... dupa ce faci? pentru ce mai ramai pe site?
Cei care cersesc funde se plictisesc primii de site-ul asta.

| HighByTheBeach explică (pentru Apache):

Chiar daca cersesc fundele tot nu pot ajunge utilizatorul anului!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
vor sa aiba multe fundite cersindu-le fara sa depuna un mic efort sa vina in ajutorul celui care are nevoie...nu intereseaza decat sa primeasca ceva moaca, dar sa nu uitam ca aici e un site pentru a cere ajutor si a gasi o solutie unei probleme, fie sentimentala/casnica/electronica etc.
o parere despre ei? hmmm ma abtin si nu vreau sa fiu injurata.
O frumoasa zi sa aihappy

| Musique a răspuns:

Au ieșit la vânatoare de căprioare.
*fiecare cu ce-l doare/și durerea unora ține de numărul de fundițe, piu piu*

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Sunt cerşetori.
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii zicala :nu este de vina cinbe cere ci cel care da.