| Wehrmacht a întrebat:

Ce naiba e cu robotelul asta defect de aici? Nu am voie sa pun de multe ori "..."?! Pai trebuie sa le inlocuiesc cu "(aici, am vrut sa spun prin puncte puncte puncte ca lista poate continua dar nu m-a lasat robotelul ala gay)? Ce naiba e cu regula asta care nu isi are sensul? Sau cu corectarea raspunsului/intrebarii.Am scris la o intrebare cuvantul d. a. l. a si TPU la corectare a scris din ala, dar nu mai stiu in ce propozitie am folosit cuvantul ala ca il pusesem acolo numai bine asa ca acea "corectarea" era pur analfabeta.
Sau, vreau sa scriu intentionat gresit intr-un raspuns, ca sa scot in evidenta niste greseli pe care le-a facut ala, sau, poate cineva vrea sa foloseasca un limbaj de cocalar la T/A.

SI sa incerce sa ii faca pe astia sa scrie corect fie ca vor fie ca nu vor mi se pare aiurea.Eu daca mi-asi face acum un site numai din nervi nu asi impune nici o regula, toti ar scrie cum vor ei, si, bineinteles acest lucru ar incuraja analfabetii tip mesenger.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te enerva pe-o bucata de metal,iti mananci nervii de pomana!
Prima dovada de inteligenta a omului este adaptabilitatea,il fentezi de nu se vede!
Eu am luni de zile de cand nu-mi accepta cuvantul "a.t.a.t.a" si ma corecteaza idiot,scriind "a.t.a.t"! Ma si distrez,dar si gasesc zeci de alte solutii,imaginatia mea e mai mare decat a lui!laughing
Transforma problema ta in sursa de amuzament, tu castigi, nu mai lua in seama toate nimicurile enervante!

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Da,ştiu este enervant mai ales pentru categoria T/A.Este pus ca analfabeţii să scrie şi ei corect.
După părerea mea roboţelul ăsta este doar o porcărie, în loc să te corecteze te face să scrii incorect.
Ai uitat să spui de cuvântul "pentru", chiar dacă scriu "pentru"tot mă corectează cu "pentru".

| Wehrmacht explică (pentru misterioaѕa):

Analfabetii scriu tot gresit, tinichiaua(sper ca am scris bine) din fier si circuite scrie corect.Da, si daca scriu si cuvinte vechi le corecteaza cu cuvinte noi si cateodata arata chiar aiurea propozitia.

| misterioaѕa a răspuns (pentru Wehrmacht):

Aiurea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Chestie verificata: robotelul nu stie sa puna cratima in functie de enunt laughing
Jos cu robotelu'! Jos cu robotelu'!

| Hombre a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai Mein Fuhrer, a baut si el de revelion si e inca mahmur dar isi revine, tu ti-ai revenit? Salutari in noul an.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hombre):

Ce reveneala frate? Sunt la fel big grin
Sa ramai sanatos, si noul an sa-ti aduca implinirea asteptarilor!