cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

"Robotelul" mai face si greseli in corectarea automata. De exemplu, "m-ai" si "mai", decat sa-l corecteze gresit mai bine il lasa scris de mine gresit happy

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Pe Harciog il propune presedinte.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ar fi mai bine să scrii la Contact. Când e vorba de sesizări pe această temă chiar se iau măsuri. Baftă!

| TPU.ro a răspuns:

Multumim pentru sesizare. Am gasit expresiile intorduse in robotel care cauzau problema. Daca cumva te mai lovesti si de alte probleme de aceasta natura, asteptam un e-mail din partea ta.

Alexandra - TPU

| ChioruL14 a răspuns:

Si intrebarea unde e? huuuaaa, ticalosule incalci regulamentul!
glumeam, intre "mai" si "m-ai" robotelul nu poate face diferenta ca nu e suficient de personalizat sa citeasca si cuvintele inconjuratoare din context. drept urmare, cuvintele "mai" m-ai"...afara

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

E cumva legat de context, vad ca n-a mai aparut. Insa sunt greseli in algoritm. Am si uitat unde mi-a blocat textul corectand gresit, asa ca nu insist, poate data viitoare...si ca sa vin si cu intrebarea pentru chioru: pe cine propun astia presedinte in locul lui basescu?

| Hombre a răspuns (pentru cristacheceliute):

Pe Harciog il propune presedinte.