| MorganaM a întrebat:

Ce utilizatori va plac/v-au placut de pe TPU si care nu?
Daca puteti sa scrieti numele lor curent de username, ar fi mai ok, pentru ca nu prea sunt de mult timp pe aici.

17 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Suntserios mi se pare ca da raspunsuri foarte pertinente, scurte si la obiect. Imi place si de Corbulalbrosu si de Ioandelasal si de Brigaela. In rest, orice utilizator care nu are ca principal scop obtinerea unei funde, care nu cerseste acest lucru si are o oarecare calitate in raspunsuri, este pe gustul meu.

| RAY a răspuns:

Da cei aici matrimoniale? trebuie sa ne placem? raspunde fiecare cum poate, nu trebuie sa imi placa de cineva sa-l ajut, il ajut ca asa vreau punct

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te feresti de Sofer care are multe multe frustrari si nu prea se poate exprima in limba romana si RAY25TM care are probleme grave restul sunt toti ok

| AleXzpm a răspuns (pentru suntserios):

Suntserios este cea mai autista peroana pe care am intanlit-o in viata mea, raspunde la intrebari doar ca sa mai adune ceva la alea 40k adunate deja.
apoi isi sterge raspunsurie cand vede ca nu stie despre ce vorbesc, normal ca l-am mirost si am facut print screen`uri pentru ca trebuie sa te feresti de astfel de oameni in viata si sa ii ajuti si pe altii sa o faca.

http://www.tpu.ro/......a-apas-pe/

http://postimg.org/......2_27_3.png
http://postimg.org/......2_27_4.png
http://postimg.org/......2_27_5.png
http://postimg.org/......2_27_6.png

| MorganaM explică (pentru AleXzpm):

Imi pare rau, dar url-urile pe care le-ai postat, nu mai merg. Probabil ca ai sters sau mutat cumva pozele...

Imi place foarte multa poza de la avatarul tau! E super! :X

Cu privire la acel utilizator, poate cu timpul mai invata...

| MorganaM explică (pentru AleXzpm):

Acuma merge.
Intr-adevar, e ciudata treaba...

| suntserios a răspuns (pentru AleXzpm):

Looooooooooool,
cata energie consumata, cat timp pierdut doar ca sa demonstrezi ca tu ai avut dreptate cand i ai zis cuiva ca ii e arsa sursa desi calculatorul porneaza dar nu mai ajunge sa booteze.

aveam dreptate, te roade pizma... ma bucur ca nu ai dormit vreo 2 nopti din cauza mea...

| MorganaM explică (pentru suntserios):

hee hee

| Drimmero a răspuns:

Toti si toate imi plac!

| LoveSleep a răspuns:

Ibesc pe toata lumea, dar cel mai mult pe tine.

| J0B0MAT a răspuns:

Îmi plac cei pe care îi am la prieteni.Nu îmi plac cei care jignesc sau iau la mişto.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa ma urmaresti pe mine. Iti garantez ca sunt cel mai fain. Daca nu esti de acord dupa o luna de zile iti dau banii inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de una care n-are nume si nu imi place, offff am si uitat numele acelui mamifer dungat laughing