| mgtow a întrebat:

Cine face misto de mine cu mesaje gen m-am indragostit de tine si vreau sa ne auzim la adresa... pe mess? E a 3ª oara cand vad un mesaj de asta

tessyazicolo
Duminică, 02 August 2015, 10:01 pm
Hello,
Alo,
Numele meu este Tessy, am vazut profilul azi si a devenit interesat de tine, i se va dori, de asemenea, să știu de tine mai mult, și vreau să trimiteți un e-mail la adresa mea de e-mail, așa că am vă pot da mi o poza pentru tine să știu cine am am.Here este adresa mea de e-mail (tessyazicolo@live.com) cred că ne putem muta de aici eu sunt în așteptare. (Amintiți-vă la distanță sau de co se încrunta, nu conteaza, dar dragostea conteaza foarte mult în viață)
Tessy;

Hello,
My name is Tessy, i saw your profile today and became interested in you, i will also like to know you the more, and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address(tessyazicolo@live.com) I believe we can move from here I am waiting.(Remember the distance or co lour does not matter but love matters a lot in life)
Tessy;

asa ceva

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Bun venit in club laughing
Am constatat ca si eu am primit un astfel de mesaj.laughing

Salut caramela,

tessyazicolo vrea sa fiti prieteni pe TPU.ro!
Mesaj: Alo, Numele meu este Tessy, am vazut profilul azi si a devenit interesat de tine, i se va dori, de asemenea, să știu de tine mai mult, și vreau să trimiteți un e-mail la adresa mea de e-mail, așa că am vă pot da mi o poza pentru tine să știu cine am am.Here este adresa mea de e-mail (tessyazicolo@live.com) cred că ne putem muta de aici eu sunt în așteptare. (Amintiți-vă la distanță sau de co se încrunta, nu conteaza, dar dragostea conteaza foarte mult în viață) Tessy; Hello, My name is Tessy, i saw your profile today and became interested in you, i will also like to know you the more, and i want you to send an email to my email address so i can give you my picture for you to know whom i am.Here is my email address(tessyazicolo@live.com) I believe we can move from here I am waiting.(Remember the distance or co lour does not matter but love matters a lot in life) Tessy;
Am observat ca este suspendat pe termen nelimitat.
O zi bunahappy

| William a răspuns:

Dar stii ca poti bloca orice utilizator, nu?

| mgtow explică (pentru William):

Pune utilizator suspendat

| Fatamuntilor a răspuns:

rolling on the floor acum imi amintesc ca am primit si eu asa ceva! M-am distrat copios!

| RainmakerX a răspuns:

Chiar ma simt naspa...toti ati primit...inafara de mine crying

Sa insemne asta ceva?

| untu a răspuns:

Fiti atent, poate ca este un mesaj virusat!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nimeni nu face misto doar de tine, incearca la toti, multi am primit laughing

| mgtow explică (pentru FABULOSUL6000):

Ce ai primit? O fi un copil pus pe glume, nu mai am baza in femei nici daca mi-ar da un bidon de apa plata (as spune ca are otrava in ea)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut multi care au primit, doar eu nu rolling on the floor). nici dracu nu ma place pe mine a? rolling on the floor)))))))))

| mgtow explică (pentru anonim_4396):

Stai in Bucuresti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Roma