| BlackArt333 a întrebat:

Alo,
Numele meu este Tessy, am vazut profilul azi si a devenit interesat de tine, i se va dori, de asemenea, să știu de tine mai mult, și vreau să trimiteți un e-mail la adresa mea de e-mail, așa că am vă pot da mi o poza pentru tine să știu cine am am.Here este adresa mea de e-mail (tessyazicolo@live.com) cred că ne putem muta de aici eu sunt în așteptare. (Amintiți-vă la distanță sau de co se încrunta, nu conteaza, dar dragostea conteaza foarte mult în viață)
Tessy;
Daca intelege cineva ce inseamna asta, va rog sa imi traduceti! Ca eu nu am inteles nimic... Ati primit si voi vreun mesaj din asta? Nu stiu ce vrea, dar eu nu intru in capcana lui/ei!

28 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ioooi, ce iubiţi sunteţi voi.laughing)

| BlackArt333 explică (pentru Doub):

E serios Doub... Hai nu face misto!

| Doub a răspuns (pentru BlackArt333):

Dap, e foarte serios. 90% dintre voi aţi primit mesajul ăsta.laughing)

| BlackArt333 explică (pentru Doub):

Cred ca l-a trimis doar fetelor... E ciudat! Dar si mai ciudat e ca nu inteleg ce naiba vrea de la mine/noi orice o gandi. Habar nu am ce sa mai zic! Uneori ma pierd in scris. Sa nu ti se para ciudat! :/

| Doub a răspuns (pentru BlackArt333):

Heeeloo, şi eu sunt fată.laughing)
Doar că eu am umblat pe la setări şi doar prietenii îmi pot trimite mesaje.thinking

Nu mi se pare, stai liniştită.

| Anonima56222 a răspuns (pentru Doub):

Draga Doub...
Puteam sa juc ca esti baiat!

| Doub a răspuns (pentru Anonima56222):

De ce toatăăăă lumea?crying((

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

Nu fii suparata... eu intotdeauna am stiu ca esti fata! big grin

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Mersi Croamp.blushing

| RainmakerX a răspuns (pentru BlackArt333):

Isi bate joc, nimic mai mult nimic mai putin, aproape toate fetele ati primit astfel de mesaje. Da-i ignore, oricum nu cred ca o sa dureze mult pana cand o sa dispara de aici.

| Croampa a răspuns (pentru Doub):

Imbratisare( prieteneasca)? big grin

| Doub a răspuns (pentru Croampa):

Da, prietene.laughing

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Pana si mie mi-a trimis! straight face

| RainmakerX a răspuns (pentru Doub):

"Doar că eu am umblat pe la setări şi doar prietenii îmi pot trimite mesaje."

Ce fain suna asta...chiar asa de nasol este sa fii "solicitat" de straini? smug

| Doub a răspuns (pentru RainmakerX):

laughing)))), nu chiar

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Fetita Croampa, hai ca suna bine rolling on the floor

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

Ba... straight face

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Gata,termin. Glumeam. yawn

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

M-am prins, da' tot nu-i place... :3
Si... ce mai zici Cata?

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Nimic. Inca 2 episoade de Death Note si ma apuc de Higurashi, cel pe care mi l-ai recomandat. Dupa ce o sa-l termin si pe ala o sa ma apuc de Darker Than Black... Incetul cu incetul o sa trebuiasca sa mai repet si pentru scoala deci meh. Nu mai zic nimic. Sunt plictisit si fara prea mare chef de citit romane care nu-mi plac. Tu ce mai zici?

| Croampa a răspuns (pentru RainmakerX):

E boring... am de citit baltagu' si scrisoarea pierduta + rezumate da' chiar n-am chef.
Anime am vazut 10 episoade din Higurashi da' nu gasesc ep 11 pe trilulilu si cred ca ma las... si acum doua zile am vazut corpse party.

| RainmakerX a răspuns (pentru Croampa):

Trilulilu? Eu nu ma uit de mult timp la anime-uri cu subtitrare in romana... eu ma uit la ele subtitrate in engleza. Norocul meu, pot sa ma uit pana la final. smug
Hai, gata, vorbim prin mesaje, deja i-am facut destule notificari lui Dydy...

Ne cerem scuze!

| SuckTheGod a răspuns (pentru Doub):

Da eu de ce n-am primit?

Pana si fabulosu o primit... hmm am vazut ca numa la fete a trimis.

| Doub a răspuns (pentru SuckTheGod):

laughing

| KamaSutra a răspuns:

N-am primit asa ceva I don't want to see

| Croampa a răspuns:

Ce gay suna: Tessy

| Copac13 a răspuns:

Sa va tina